Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie sony ex 85 - podróbki?


dipol5

Rekomendowane odpowiedzi

Stąd fake, że wersja jest wiśniowa a w opisie jest MDR-EX85LPB - < to jest kod słuchawek czarnych.

 

No i futerał nie ten - tu jest woreczek, w oryginałach jest na 99% twardy futerał typu etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a co wtedy z tymi tutaj?

527849386.jpg

 

podpisane sa jako MDR-EX85SL i generalnie chcialem je kupic, ale wlasnie tutaj widac wora a nie twarde etui <_<

wersję SL kupiłem od forumowicza M4R i mam też taki sam woreczek. Słuchawki są z japońskiego amazona. Też mnie nurtował ten woreczek, ale wpisałem w google tę wersję i zaznaczyłem wyświetlanie stron tylko japońskich. Przejrzałem od groma linków i tam w żadnym przypadku czy to w recenzjach, czy też sklepach nie było twardego etui tylko właśnie taki woreczek. Po tym wnioskuję, że własnie wersja na rynki azjatyckie (może tylko japońskie) jest tak właśnie sprzedawana (na anglojęzycznych stronach też jakiś komentarz na potwierdzenie tej tezy znalazłem). Ponieważ moje słuchawki grają zdecydowanie lepiej od CX300 i JBL220 to przypuszczam, że prawdopodobieństwo że to fake jest też znikome. Jednak trzeba mieć się na baczności przy zakupie, zapewne z racji mało skomplikowanego wykonania tego woreczka, Chińczycy z lubością podrabiają właśnie tę wersję słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem na szybko (zostaly mi pare groszy na koniec miesiaca) Vedie c6 - w celu sprawdzenia jak o to sie ma ten zachwalany player sluchawki srs 200 nie wygladaja na cos porzadnego wiec chce dokupic EX 85 ale mam pytanie czy odczuje róznice na tej VEDII czy lepiej nie kupowac ex 85 bo i tak zagraja podobonie jak te srs 200????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masive a co ci niepasuje ?

Wczoraj kupiłem w MM EX-85LP wersja biała i opis na aukcji się zgadza : wtyk kątowy,kod modelu również, wtyk kątowy też ;)

Dziamdziol z pewnością odczujesz znaczną różnice między SRS 200 a Sony EX-85 jeśli słoń nie nadepnął ci na ucho :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Poznaniu kupiłem przedostatnią sztuke , wersja biała za równe 119zł ;)

 

Przyznaje , byłem zaskoczony gdy zobaczyłem asymetryczny kabel <_< i brak przedłużki ... wydawało mi się , że dodają te rzeczy do Ex-85 oprócz zwijarki kabla i futerału :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem na szybko (zostaly mi pare groszy na koniec miesiaca) Vedie c6 - w celu sprawdzenia jak o to sie ma ten zachwalany player sluchawki srs 200 nie wygladaja na cos porzadnego wiec chce dokupic EX 85 ale mam pytanie czy odczuje róznice na tej VEDII czy lepiej nie kupowac ex 85 bo i tak zagraja podobonie jak te srs 200????????????????

witaj, co prawda odnosiłem to do a10+ex85, ale może pomocny będzie mój post:

 

ponieważ narzekałem na jakość dźwięku w A10(głównie wąska scena, mała przestrzenność itp.) postanowiłem zainwestować w tak zachwalane na forum sony EX85. Kupowałem w ciemno, w ...euroagd,czarne za 219zł.

Słuchawkami się nie zawiodłem, w pełni podzielam zachwyty użytkowników tych słuchawek.

Z pewnymi obawami podłączyłem a10 i:

-pojawiła się scena, przestrzenność

-dynamika

-nareszcie słyszę różnicę między flac`iem a mp3 320kpbs-flac jest dynamiczny a dźwięki wpychają się do głowy z każdej ze stron.

 

Jestem ciekawy, czy inni userzy A10 spinali go z innymi niż srs200 słuchawkami?

Aczkolwiek uważam, że srs200 jak na swą cenę całkiem przyjemnie radzą sobie na moim ifp-799

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masive a co ci niepasuje ?

Wczoraj kupiłem w MM EX-85LP wersja biała i opis na aukcji się zgadza : wtyk kątowy,kod modelu również, wtyk kątowy też ;)

Dziamdziol z pewnością odczujesz znaczną różnice między SRS 200 a Sony EX-85 jeśli słoń nie nadepnął ci na ucho :P

 

no generalnie mialem juz teorie spiskowa ze wszyscy maja na sprzedaz podrobki i wpadlem w lekka paranoje - choc nie do konca - jak sie okazalo byly to sluchawki z angielskiego Ebaya, wstrzymalem sie i kupilem z innego zrodla z faktura etc dokladajac kilka zlotych wiecej.

 

mam za to teraz inny problem. Samsung P2+ ex85 - jest dobrze, jak na doki pewnie swietnie ale... liczylem na lepsza scene i odwzorowanie dzwieku i troche sie zawiodlem - ale to juz historia na inna opowiesc B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemaka wszystkim :) Jestem zmęczony już Motorolą S9. Dźwięk jeszcze by uszedł, gdyby nie wyślisgujące się gumy, tak więc powrót do kanałówek :) Moje pierwsze kanałówki były z Sony, jak wszystkie inne moje słuchawki prócz Motoroli właśnie, tak więc decyzja padła na ex85. Wprawdzie marzyłby mi się kolor biały, dwu częściowy kabel taki nie za szyję i prosta wtyczka, ale to są tylko detale. Przede wszystkim to musi być oryginalne. Znalazłem coś takiego

 

http://www.focalprice.com/Genuine_Sony_EX8...EP060R_950.html

 

ale przestrzegano mnie przed tą stroną ze strony podróbek, jednak zapewniono, że te słuchawki na przykład są oryginalne;

 

http://www.focalprice.com/Genuine_Sound_Ma...P074B_6414.html

 

I jeszcze jedno. Czy ex85 dobrze się zgrają z Sony Ericsson P1i (ta sama płyta główna co w M600i, W950i i W960i)? Mam zmieniony sterownik na Monster Sound, który uwydatnia jeszcze basy i zwiększa głośność. Jakość troszeczkę tylko lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item553623627_totalny_hi..._4_gratisy.html niby na tej aukcji sprzedaja sie jak swieze bułeczki wiec cos mi tu smierdzi ale kompelt, pudleko wszystko wyglada jak na oryginal tylko ze cena tak niska zamiast przyciagac mnie akurat straszy

 

 

[edit]sorry to na 99% podróbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oryginał, zwłaszcza, że koleś dodaje fakture i gwarancje :). A twarde etui w ex85 to chyba standard.

 

Orginał orginał, nie wiem dlaczego ta aukcja jest jeszcze na allegro, ponieważ jak wnioskuje z opisu sprzedaje je kolega z forum (Pierot nawet nick się zgadza) i ja je już w czwartek kupiłem, tylko przez forum :) Chyba zapomniał usnąć aukcję, ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginał orginał, nie wiem dlaczego ta aukcja jest jeszcze na allegro, ponieważ jak wnioskuje z opisu sprzedaje je kolega z forum (Pierot nawet nick się zgadza) i ja je już w czwartek kupiłem, tylko przez forum :) Chyba zapomniał usnąć aukcję, ale kto wie...

 

 

a ja juz na nie z allegro czekałem <_<

 

jeszcze wcisnął ze coś z kablem się stało.. powinien negatywa dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Białe xD Marzyłem o tym kolorze, tylko czy oryginalne? :|

 

]http://allegro.pl/item561000077_sluchawki_sony_ex_85_nowe_najlepszy_bass.html

 

Już poszły, a może to Ty kupiłeś? :)

 

Ja właśnie byłem za zakupach i może się podzielę spostrzeżeniami.

Byłem w Saturnie Elektrowordzie i MM i tak najgorszy wybor EW

same panasonice troche senek i to wsio, pojedyncze innych firm

i no name. MM (ale ten w Markach kolo Waraszy bo na Gorczewskiej w Warszawie jeszcze gorzej niz w EU)

calkiem spory wybor , senki, panasonic standardowo, philipsy, denonow duzo akg i ku mojemu zdziwieniu

SONY ex82 i tu sie wlasnie okazalo ze jednak ex82 jak niektorzy pisali to nie to samo co ex85 tylko dodawane do

palyerka, calkiem inne opakowanie, wyglad, jakies dziewne białe, z niebieska wstawka , takim przezroczystym

prostokacikiem w sluchawce, a i cenna calkiem calkiem 109zł, ale ja sie uparlem na ex85 i pojechalem do saturna,

Arkadia W-wa i patrze sa ostatnia sztuka ex85 :0) 129zł wybulilem i mam. Zaraz biore sie za wygrzewanie testowanie itd, niestety biale,

ale w sumie fajnie bo to pierwsze moje sluchawki z asymetrycznym kablem, chociaz wolalbym czarne, no ale jak sie nie ma

co sie lubi.......a i dodam ze w Saturnie najwiekszy wybor sluchawek , praktycznie kazda popularna firma,

moze tak jak by wziac do kupy oferte MM i EW to i tak by zabralko na Saturna :).

Jak ktos chce to moge zamiescic fotki albo podac szczegoly, jakimi charakteryzyja sie te moje

bo na 99% sa oryginalne, :) nie pisze na 100% bo to niogdy nic nie wiadomo, tak jak kiedys selgros

sprzedawal podroby adidasow sam o tym nic nie wiedzac.

 

Na szybko, pod T60, duzo lepiej niz ep-630, w koncu slychac jeszcze cos wiecej niz bas :), chocial epki bardzo lubie bo lubie bas,

wiec tak jest duzo szczegolowiej i szerzej niz w epkach, ale nie powalilo mnie, ile mniej wiecej trzeba takie sluchawki wygrzewac i jak

najprosciej to zrobic, nie mam za bardzo czasu aby sie tym zajmowac wiec polozylbym gdzies i nie sie "samo" robi przez tydzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności