Skocz do zawartości

Jakie sluchawki nauszne...


k4mil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jakie polecacie sluchawki tak gora do 100wki.

 

Z nich bedzie lecial glownie metal, czasem rock:)

chcialbym zeby byla fajna szeroka scena, oraz zeby latwo mozna bylo wyselekcjonowac dzwieki instrumentow:d

 

moje wczesniejsze sluchaweczki to epki 630ki - za duzy bas i slaba gora oraz razer m250 - slaby dol i ostra gora. nie chce juz dokanalowek...

 

chcialbym cos na uszy...typu zamknietego z pałąkiem...zeby izolowalo z otoczeniem. wiem ze takie rzeczy za ta kase to tylko w erze ale moze pokierujecie mnie?:P

 

myslalem troche nad akg k414p oraz senkami hd202.

 

Muzyki slucham na empetrójkerze iriver t60.

 

Prosze o pomoc! ;>

 

Pozdrawiam, Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś, dobrze grające i izolujące za tą cena to tylko w erze ;) .

Do 100zł polecane są koss ksc75, ja od siebie polecam sennheiser px100 (coraz częściej można wyrwać w tej cenie), ale ani jedne ani drugie nie izolują dźwięków otocznia.

Ze słuchawek zamkniętych dobrze spisują się akg k518dj, ale niemal dwukrotnie przekraczają twój budżet.

Natomiast słuchawki które wymieniłeś graja imo na tyle słabo, że nie powinny kosztować więcej niż 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie:>

 

co do ksc to mam podobne wlasnie te razery i jakos dziko mi za uchem trzymac druta:D chce wlasnie z palakiem... a te akg dobra maja gore? basik mozna ukrocic zawsze w eq:) a wysokich tonow nie bardzo podrasowac zeby byly czyste, bo traca na jakosci dzwieki. lepsze beda od epek?:P i jak u nich ze scena? i czy dobre beda do ciezkiej muzy i instrumenty nie beda sie zlewac? pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

/edit: ===> qzar

 

no wlasnie nie wiem czy te ksc75ki bo mam te razery, one maja podobna budowe, ale trzeba glosniej sluchac na miescie zeby otoczenia nie slychac bylo a jak podkrece to ludzie sei dziwnie gapia...szczegolnie dresiarnia w miejskim jak metal leci xD wiec chcialbym bardziej dyskretne. slaba jest w kossach izolacja? jest tak jak w przypadku opisywanym przeze mnie?:P i jak z basem:>

 

ps. Zmodowane K414p wtf?:D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ksc to mam podobne wlasnie te razery i jakos dziko mi za uchem trzymac druta:D chce wlasnie z palakiem... a te akg dobra maja gore? basik mozna ukrocic zawsze w eq:) a wysokich tonow nie bardzo podrasowac zeby byly czyste, bo traca na jakosci dzwieki. lepsze beda od epek?:P i jak u nich ze scena? i czy dobre beda do ciezkiej muzy i instrumenty nie beda sie zlewac? pozdrawiam

No raczej nikt Ci szajsu nie chce wcisnąć więc z epami nie ma nic wspólnego;p

 

Do ciężkiej muzyki i dobrej separacji polecam ksc75. PX100 i k414p raczej mulą przy ostrym graniu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciężkiej muzyki i dobrej separacji polecam ksc75. PX100 i k414p raczej mulą przy ostrym graniu;p

To czy PX'y mulą to chyba kwestia playera i gustu:-) Ja uważam, że gitary i wokal to bardzo mocne strony tych słuchawek. W kawałkach takich jak Shine On You Crazy Daimond, Coming Back to Life Pink Floyd (no to nie do końca ostre granie) czy The Reincarnation Of Benjamin Breeg Iron'ów- nota bene w tym przykładzie w składzie są trzy gitary- dźwięk gitar jest fenomenalny, a separacja na wysokim poziomie (mówimy o słuchawkach z określonej półki cenowej). Prawda, że Ksc mają lepszą separację i scenę, ale ogólnie nie mają tego co powoduje, że za każdym razem, gdy słucham muzyki nieświadomie się uśmiecham, nie dają tyle radości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy PX'y mulą to chyba kwestia playera i gustu:-) Ja uważam, że gitary i wokal to bardzo mocne strony tych słuchawek. W kawałkach takich jak Shine On You Crazy Daimond, Coming Back to Life Pink Floyd (no to nie do końca ostre granie) czy The Reincarnation Of Benjamin Breeg Iron'ów- nota bene w tym przykładzie w składzie są trzy gitary- dźwięk gitar jest fenomenalny, a separacja na wysokim poziomie (mówimy o słuchawkach z określonej półki cenowej). Prawda, że Ksc mają lepszą separację i scenę, ale ogólnie nie mają tego co powoduje, że za każdym razem, gdy słucham muzyki nieświadomie się uśmiecham, nie dają tyle radości :)

Wszystko to kwestia gustu:) Ale wyjaśniam, że raczej myślałem o Slipknocie, Godsmacku, Disturbed.

Przy nich pxy jak i k414p mulą niemiłosiernie.

KSC75 bardziej mi sie podobały niż pxy własnie z powodu żywiołowości i energii. (szufla + ksc to dopiero był żywioł;D).

 

Oprócz k414p dobrych zamkniętych do 100zł to z latarką szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy PX'y mulą to chyba kwestia playera i gustu:-) Ja uważam, że gitary i wokal to bardzo mocne strony tych słuchawek. W kawałkach takich jak Shine On You Crazy Daimond, Coming Back to Life Pink Floyd (no to nie do końca ostre granie) czy The Reincarnation Of Benjamin Breeg Iron'ów- nota bene w tym przykładzie w składzie są trzy gitary- dźwięk gitar jest fenomenalny, a separacja na wysokim poziomie (mówimy o słuchawkach z określonej półki cenowej). Prawda, że Ksc mają lepszą separację i scenę, ale ogólnie nie mają tego co powoduje, że za każdym razem, gdy słucham muzyki nieświadomie się uśmiecham, nie dają tyle radości :)
Nie mają tego czegoś co przyciąga, wszystko jest po prostu normalne, moim zdaniem zbyt normalne.

Moim zdaniem KSC mają w sobie to coś. Prawie z każdym playerem grają przyzwoicie ale tylko z niektórymi potrafią pokazać pełnię możłiwości...

Z E10 te słuchawki stają się po prostu o klasę lepsze ;)

 

Oczywiście to też trochę kwestia gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze ksc35 nie mozna kupic normalnei w sklepie ... imho rozwiazanie wszystkich problemow... idealny kompromis miedzy px100 a ksc75 <lol>

 

a co do usmiechania sie przy słuchaniu to polecam jakies 30 letnie słuchawki, ile skrzeczacy dzwiek potrafi dac radosci ;)

 

a i hd414 czyli to z czego rozwiazania były ponoc urzyte przy robieniu px100 graja lepiej od px100 ;), jasniej ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
HD202 -> nie nachodzą na całe ucho, solidniejsze niż HD201, grają głownie basem i górą a więc V, ale są dosyć przyjemne w odbiorze

HD201 -> nachodzą na całe ucho, grają strasznie niebezpośrednio, bas wycofany, nie wszystkim się spodobają...

a te EH-150 ? maja cos izolacji? i lepsze od 202ek?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy lepsze. Izolacja pewnie ta sama bo tak samo zbudowane. Izolują fajnie.

dzis w media sprawdzalem te hd202. no izolacja spoko. bas tez fajny, tylko troche mula...taki przytlumiony ten dzwiek. jest cos pokroju tych hd202, zeby taki bas byl i taka izolka ale zeby gora byla bardziej taka zywa, nie pod 'kloszem'?:D

 

 

/ ps czy porty pr0 beda ok?:P choc sa otwarte?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności