Skocz do zawartości

Karta pamieci do PENTAGRAM Eon Cineo P 5116


polaco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się żeby kupić sobie PENTAGRAM Eon Cineo P 5116 (8GB) tylko jedna rzecz mnie zastanawia i prosze o wasza pomoc. w specyfikacjach jest napisane ze karta microSD DO 2GB i microSDHC DO 8GB. a ja zastanawiam sie zeby dokupić karte pamieci microSDHC 16 GB tylko nie wiem czy bedzie dzialac?

 

moze ktos mi pomoc? a tak wogole to jestesci zadowolenii z tego odwarzacza?

 

pozdrawiam

 

i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam się żeby kupić sobie PENTAGRAM Eon Cineo P 5116 (8GB) tylko jedna rzecz mnie zastanawia i prosze o wasza pomoc. w specyfikacjach jest napisane ze karta microSD DO 2GB i microSDHC DO 8GB. a ja zastanawiam sie zeby dokupić karte pamieci microSDHC 16 GB tylko nie wiem czy bedzie dzialac?

 

moze ktos mi pomoc? a tak wogole to jestesci zadowolenii z tego odwarzacza?

 

pozdrawiam

 

i dziekuje

 

Możesz kupić 16 GB SDHC i będzie śmigać jak siemasz:) Jest to bardzo dobry odtwarzacz ale gorszy od Vedii T8!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia t8 jest lepsza pod kazdym wzgledem : lepiej wykonana ,ma wiekszy wyswietlacz..wchodzi do niej karta microsdhc 16gb..a co najwazniejsze ma wzmacniacz wolfston i rockchipa..a co najwazniejsze t8 ma duzo lepsze sluchawki w zestawie

 

taaa, taaaa i jest droższa i nie mieści się w kieszeni.... każdy ma swój gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speed37 chcialbym teraz pare rzeczy sprostować.Po pierwsze T8 nie jest lepiej wykonany niz Eon ile jest skarg na oprogramowanie i wykonanie na forum Vedi.Na Eon ludzie się w 80-90 % skarżą na aktualizacje oprogramowania ktora jest podobna jak w T8 ale ludzie malo kto skarzy sie na usterki w wykonaniu Pentagrama.Eon też ma wzmacniacz Rockchipa.A co do słuchawek to Pentagram też mógłby lepsze dawać ale niechce podnosić kosztu finalnego produktu.

Ps.Do Eona tez wchodzi karta 16 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No speed37 masz rację możesz wgrać ale z tego co pamietam tylko 2 razy bo skopiesz odtwarzacz (aha na stronie Vedi jest opr.do T8 3.3 beta) czyli wersja nie finalna.A co do Ramosa to Vedia niezbyt zyczy sobie takich praktyk (utrata gwarancji).

Ps.Z wgrywaniem podwojnym oprogramowania mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie to forum. Znaczy lubię każde, gdzie troszkę brakuje wiedzy ale dyskusja jest :) Lecimy:

 

- Ani T8, ani Cineo, ani C6 nie posiadają Wolfson'a.

 

- Po drugie Rockchip to nie wzmacniacz tylko SoC.

 

- Na oprogramowanie do Cineo czy C6 narzeka się tak samo i do T8 też.

 

- Narzekanie na wykonanie T8 ciekawe :) spokojnie mógł bym znaleść takie narzekania na każdy produkt nie tylko OEM. To, że na tym więcej osób pisze o vedii, jest logiczne bo forum długo było przez nas wspierane. O pentagramie można czytać dużo na innych forach.

 

- Słuchawki Pentagrama w zakupie sa droższe od SRSów więc kwestia podnoszenia kosztów to kiepski argument.

 

- A z kartami 16GB to ostrożnie. Jedne będą działać inne nie - tak jak w każdym playerze. Żaden nie posiada wsparcia dla każdego modelu.

 

- Owszem mylisz się z tymi dwoma razami. Skopać go można na różne sposoby, ale nie tym.

 

 

A to czy T8 jest lepsze, czy Cineo jest lepsze czy może o2 - to zacznij od tego co komu potrzebne. Ale to już ktoś zauważył po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności