Skocz do zawartości

Iriver CES 2009


Cygucz

Rekomendowane odpowiedzi

iriver D50 - nie wiem, w życiu żadnego Dxx nie miałem w ręku, ale to nie dla nas.

 

iriver P35 - wygląda jak mieszanka designu P10 z CES2008 (klik) + ramka i kółeczko od iriver P20 (iAMOLED)

 

iriver P7 - zobaczymy... po opisie nie wynika z tego nic.

 

iriver wave - czyli W7 dawniej W10.. tyle że z dodanym WiFi do VoIP.

 

iriver WAVE-HOME - jak dla mnie to UNIT2 w innej obudowie... nawet pilot jest taki sam jak w UNIT.

 

 

Może w końcu trafi do Polski coś nie z wyżej półki? :) NV, NV Life, P10.. co kolwiek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba sie, czy sie nie podoba, nie wiem... meczy mnie bardziej to, ze wciaz spinn jest dla mnie nowoscia, wszelkie P20 tez brzmia dosc tajemniczo i pewnie przez dlugi czas jeszcze tak bedzie. Z reszta powychodzily ostatnio jakies nowe irivery [t5? t6?] i tez to nie odbilo sie jakims wielkim echem [gdize t6 nawet mi sie podoba :)]. Bedzie toto w Polsce?

 

 

 

... nie moge cos zebrac mysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polski na razie trafią T6 (w środku według mnie Actions) i E50 (w środku wedlug mnie Sigamtel). O T5 cisza. A o jakimś bardziej hi sprzęcie totalna cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w sumie smutne. Przeciez kiedys iriver mial na polskim rynku mase produktow. Byly discmany, od groma flashy, dyskowce. Troche tego sie paletalo. A teraz jakos o tym wszystkim cisza. Chociaz moze to tylko moje smutne wspomnienia :D Tak czy siak szkoda, ze co ciekawsze produkty omijaja nasz rynek. Taki UNIT moglby sie u nas przyjac w sumie....

 

 

 

...zle mi sie mysli cos... chyba sie poloze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności