Skocz do zawartości

Dokonanie przelewu do Paypal z mBanku


flash608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Chciałbym się dowiedzieć jak ma wyglądać przelew z mBanku do paypala, gdyż inne są rubryki podane na paypal a inne w formularzu mBank`u, poza tym na stronie paypal jest podane, iż należy zrobić Przelew krajowy, jednak w formularzu mBanku odnośnie przelewu krajowego nie ma miejsca na wpisanie tych danych. A wygląda to wszystko tak:

 

paypal.jpg

Dane do przelewu paypal

 

przelew_krajowy.jpg

Formularz przelewu krajowego

 

przelew_zagraniczny.jpg

Formularz przelewu zagranicznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ale po co utrudniać? Masz konto w mBanku czyli powinieneś mieć karte Visa, którą jest akceptowana przez paypal, w ustawieniach paypal dodajesz karte i po sprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ale ViseElectron. Komunikat przy próbie dodania karty electron:

 

Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.

Karty debetowe (nazywane także kartami bankomatowymi, czekowymi, lub bankowymi) są akceptowane, jeśli widnieje na nich znak Visa lub MasterCard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ustaliłeś limity dla transakcji internetowych :>

Trzeba zadzwonić do nich, posługując sie tymi danymi do serwisu telefonicznego i ustalić maks. ilość i wartość transakcji, które mają być obsługiwane :)

 

//

edit

nie zapomnij, że dodanie karty [proces uwierzytelniania] to już jedna transakcja, więc musisz mieć conajmnie 2 [1. dodanie karty 2. zapłata własciwa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o paypal i mBank, ja mam wykupioną eKartę, która właśnie umożliwia płatności przez internet. W menu się przelewało środki na eKartę i to właściwie tyle, paypal sam pobiera z niej kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, a nie lepiej kupić ekartę i nie płacić na paypalu za przewalutowanie? Ja już sporo na swojej zaoszczędziłem, bo mbank ma bardzo korzystny kurs. Jak był kurs 2,95 ja zapłaciłem 2,82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta z inteligo (Visa Electron) nie robi problemów przy płatności w sieci... na kartę z mbanku wszyscy narzekają, ale skoro da się to odblokować (?) dzwoniąc na infolinię, to pewnie dobrze ;]

u mnie to przeszlo bezproblemowo. zadzwonilem na mlinie, powiedzialem pani, ze chce zwiekszyc limity na transakcje internetowe (bo trza mi konto na pp) i od razu po zakonczonej rozmowie zaakceptowali mi karte (przed rozmowa nie chcieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojiro, nie musisz nigdzie dzwonić, wystarczy, że zrobisz przelew krajowy na dane podane na koncie Paypal. W moim przypadku cała operacja trwała 3 dni. Dzwoni się gdy chce się płacić eKartą (jednorazowa aktywacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktywowałem przez Mlinie transakcje internetowe i chyba dzieki temu udało się karte dodać do PayPal (wcześniej dostawałem info o odrzuceniu). Nadal jednak nie da się karty zatwierdzić przez pobranie tych 6,5zł

dostaje komunikat:

 

System nie był w stanie zweryfikować tej karty kredytowej. Sprawdź, czy wprowadzone informacje są poprawne. Jeżeli problem się powtórzy, spróbuj użyć danych innej karty kredytowej.

 

Czy coś jeszcze musze zrobić, czy po prostu za szybko chce ja dodac ( aktywowalem transakcje internetowe 3h temu)

 

------------

nieaktualne - pobrało te 6,5 - jak sie okazalo trzeba bylo czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z konta w mBanku robisz przelew do paypal`u (polskie konto paypal w Warszawie). Gdy kasa pojawi się na koncie paypal zamieniasz złotówki na $$ po kursie paypal. Mając dolary na koncie paypal możesz robić zakupy wszędzie tam, gdzie operują $$`ami.

 

Kurs paypal`a jak i cała reszta informacji odnośnie dokonywania przelewu, numeru konta do przelewu itd. itp. na stronie paypal.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności