Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc W Wyborze Odtw Mp3!


pioterbezkitu

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie mojego posta górnego ;) cały czas szukam i będę wdzięczny za porady - mam na oku jeszcze coś takiego na allegro:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77298887

 

tylko nie wiem co to za model, w sklepach w Polsce nie widzę takich - czy to aby nie jakiś staroć przedpotopowy :P ? Dość duży jest... <_< Pociągające jest to, że można rozbudować kartami SM pamięć do 256 a mnie właśnie pasuje na deskę 256 ;) a normalnie do cywilizowanego odsłuchu to szukam chyba jednak jakiegoś HDD za ok. 800-900 zł, więc czekam na okazje w sklepach H10 5 GB (już kiedyś był w 1 sklepie po 906 alezeszły w chwileczkę :) ) albo coś na allegro.

 

Ale na razie może ktoś poradzić coś odnośnie tych MPIO ? Dzięki i pozdrawiam!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może iAudio G2 512 MB? Podobno dobre, a i cena wynosi ok. 400 zł...

 

Postro

No widzisz, ale 400 to ja chcę dać max. za 2 playery :) Dla mnie i dla mojej Kobiety :) jako prezent na gwiazdkę. Ona potrzebuje w takich celach jak ja - czyli do sportu, konkretnie jazdy na nartach, rowerze. Dlatego szukam czegoś tańszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona potrzebuje w takich celach jak ja - czyli do sportu, konkretnie jazdy na nartach, rowerze.

 

Hmmm ... ja myślę, że najlepiej byłoby, jakbyś sobie wziął G2, a jej jakiegoś takiego, którego nie będzie żal, jak dozna bliskiego spotkania z drzewem ;). Może jakiegoś Ergotech'a 256 MB za ok. 150 zł? Razem wyniesie z 550 zł, a ty będziesz mógł sobie bez stresu słuchać ulubionej muzy w domu z satysfakcjonującą jakością. A do tego jeszcze te 512 MB - pełen luz :^>.

 

Ewentualnie kupić na MP3store 2xiFP 880 - zapłacisz ok. 440 zł i otrzymasz bardzo dobrą jakość dźwięku, ale niestety będziecie mieć po 128 MB pamięci.

 

W tym samym miejscu możesz też nabyć 2x iFP 890 - 600 zł, ale masz 2x 256 MB i porządną jakość. No, ale te 600 trzeba mieć... :^\

 

Polecam pierwsze rozwiązanie. Ten iAudio ci się powinien spodobać - nie wiem jak słuchawki i przenoszenie, ale wg mnie na oko jest tylko nieco gorszy od iRiver'a. A dziewczyna jak rozbije Ergotech'a, to kupi sobie nowego... . Do celów sportowych właściwie jakość nie ma aż takiego znaczenia, ale w domu baaardzo się liczy, a nie jest powiedziane że będziecie słuchać muzy tylko i wyłącznie na świerzym powietrzu. A tak to dziewczynie zrobisz prezent, a i sobie kupisz dobrego player'a, który nie wybuchnie ci w kieszeni po 3-ech miesiącach. To tylko cena końcowa tak wygląda wysoko, ale w rzeczywistości do tego swojego dopłacasz bardzo mało...

 

Postro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=Wiesz co, ja szukam taniej alternatywy jakiejś do iRiveryów czy iAudio (i te 256 mb), bo ,..planuję w niedalekiej przyszłości albo nawet teraz (minutoriuje rynek :D ) kupić sobie jakiegoś HDD iAudio, iRivera albo tego Archosa na promocji (tylko czekam aż będzie u mnie w mp3store, żeby go posłuchać). Dlatego teraz jest mi potrzebny odtwarzacz główni na zimę, na deskę - w lecie oczywiście na rower też się przyda, itd.

 

Zresztą założyłem już nowy temat o moich rozważaniach: TUTAJ :)

 

Więc w razie czego to napisz tam jakbyś miał jeszcze inne opcje oprócz tego iAudio. Szkoda, że nie ma tych iAudio G2 np. 256 MB...

 

Pozdrawiam!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności