Skocz do zawartości

zakup player'a


Brych

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Reasumując, na tapecie masz:

- iRiver E10

- iAudio U5

- iAudio X5i (+ wymiana baterii)

Mam jeszcze pytania odnosnie X5i

 

1* czy x5i i x5 to dwa rózne modele (jeśli tak to czym się różnią) czy tylko sie pomyliłeś

2* iAudio X5i (+ wymiana baterii) -0 możesz to rozwinąć

3* warto brać uzywanego np. z allegro (lepiej od kogoś czy jak jeden koleś sprzedaje te wersje refurbished)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież EX082 są w zestawie z tym grajkiem...

haha owned... ludzie już tak bezmyślnie polecają jeden po drugim to samo że nawet pewnie nie wiedzą jak wyglądają słuchawki które polecają nie mówiąc już o brzmieniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież EX082 są w zestawie z tym grajkiem...

 

A gdzie kolega napisal, ze kupuje nowy zestaw ze sluchawkami - ja kupilem uzywke bez sluchawek...

 

@Jalzef

Wiem jak wygladaja sluchawki i jak brzmia - moge porownac z pierdziawkami CREATIVE'A - nie za wiele ale bazujac na wiedzy uzytkownikow tego forum wydaje mi sie to niezlym rozwiazaniem.

Nie jestem PRO jak Ty...

Od razu czlowieka przeczolgaja... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) Kup Ipoda nano 4G 4GB i smiej sie z tych co ich nie stać na ipoda i dorabiaja ideologie :)

 

A poważnie każda pliszka swój ogonek chwali i tyle

 

wOOt ? @robbo2k co ty bierzesz? :) teraz to pojechałeś po bandzie.

 

@Brychu sorki za nie odpowiadanie, ale patrząc na stan zaawansowania dyskusji to moja wiedza na niedużo już tu się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Polecam mojego :) naprawdę świetny player
Patrząc na twoje oferty w komisie to muszę stwierdzić że stosujesz politykę cenową ala TESCo

 

Wpierw 360 potem - PROMOCJA !395! - i kolejna "obniżka" do 360 (jakby to już gdzieś było) :lol:

 

 

A tak serio to moze pare zdjęć podeslesz i zjedziesz z 50 dyszek w dół i mozemy podyskutować

 

tu masz mój mail Brych3@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, są tu testy, jest opcja szukaj - użyj jej, a zobaczysz na prawdę cuda.

Z żalem stwierdzam, że opcja szukaj na tym forum jest do d***. Wpisanie więcej niż 2 słów skutkuje brakiem jakichkolwiek wyników, choćbyś wybrał 3 słowa z własnoręcznie napisanego posta. Z drugiej strony zdaje się ignorować występowanie wszystkich podanych słów i zadowala się jednym z nich, co skutkuje tysiącem zupełnie niepasujących wyników. Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żalem stwierdzam, że opcja szukaj na tym forum jest do d***. Wpisanie więcej niż 2 słów skutkuje brakiem jakichkolwiek wyników, choćbyś wybrał 3 słowa z własnoręcznie napisanego posta. Z drugiej strony zdaje się ignorować występowanie wszystkich podanych słów i zadowala się jednym z nich, co skutkuje tysiącem zupełnie niepasujących wyników. Sorry za offtop.

nie jest tak źle jeżeli używasz zaawansowanego wysuzkiwania

 

Zdjęcia zrobię jak będę miał potencjalnych kupujących, 50 dyszek w dół z ceny początkowej rozumiem, czyli z 400.Pisz na PW do mnie.

no to mnie rozbawiłeś na noc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobię jak będę miał potencjalnych kupujących, 50 dyszek w dół z ceny początkowej rozumiem, czyli z 400.Pisz na PW do mnie.

Napisz w jakim masz go stanie. Czy ma jakies wady ukryte lub widoczne - jednym słowem czy jest w 100% sprawny

 

No i musiałbym parezdjęć zobaczyć o czym wczesniej wspomniałem bo w ciemno go przecież nie wezmę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brych proszę cię na PW bo zaraz ktoś się przyczepi, oczywiście że nie ma wad ukrytych 100 % sprawny, dbałem o niego fotki mogę zrobić jeśli chcesz, Poza tym to nie moja 1 transakcja nie sprzedaję bubli.

 

Ps. to szukanie na forum rzeczywiście jest g warte.

 

O co się mają przyczepic?? W końcu ja założyłem ten temat, który jakby nie patrzeć słuzy zakupowi playera :P

 

ps. Jakie słuchawki nauszne mi polecicie tak do 200 zeta (plus/minus 50)

 

Obecnie mam koss KSC 75 i sie zastanawiam czy cos znajde co by znacznie odstawało od nich na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja także się doczepię do tematu - fundusze także do 350 zł

przejrzałem ogólnie temat no i zastanawiam się nad

 

Sansa Fuze

Sony NWZ A815

Sony NWZ E436

 

ogólnie słucham rocka, a filmy traktuje jako gadżet. Panieć 2 gb wystarczy ale większa mile widziana. No i barzo zależy mi na długim "trzymaniu" akumulatora.

Proszę poradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności