Skocz do zawartości

Ilu Już Zachęciłeś Do Kupna Irivera ?


Koń

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie próbuję nikogo namawiać, jak ktoś usłyszy cenę, to tylko głupio się śmieje, a potem ktoś wtrąca że kupi chyba Optimusa za 100 zł, bo za taką cenę to się opłaca.

Ale mi się wydaje, że to wina nas wszystkich, każdy leci jak głupi do tych hipermarketów i głupieje na widok jakiejś tam promocji, że za pół ceny, że jakieś inny badziew gratis dodają itp bzdety i Polacy po prostu głupieją, tak jak np. amerykanie.

Sam dałem się nabrać już na kilka rzeczy, potem okazuje się że coś nie działa i nawet nie chce się jechać zwrócić, bo za 5 zł nie opłaca się z domu wychodzić :D

A ile razy kupiliście coś co w ogóle nie jest wam potrzebne, tylko dlatego, że cena była niska :angry:

Dla większości liczy się cena, byle by była najniższa, na jakość już nikt nie patrzy, a to, że potem taki bubel będą musieli wyrzucic, to też mają wytłumaczenie- taniej rzyczy nie żal wyrzucić bo była tania. Ręce opadają. Najgorsze, że coraz więcej się wdaje w to wciągnąć, a te głupie hipermarkety powstają jak grzyby po deszczu :angry: co świadczy o naszej narastającej głupocie :(

no ale zauwaz ze np jak np chce sobie kupic plecak ktory nie jest mi za bardzo potrzebny to kupuje semi line jakis za 20zl a nie nike albo adidas...jak mi sie zniszczy to se kupie nowy i za duzo nie strace...

 

a tak bym kupil nike za 200 zl ktory bym uzywal raz na tydzien")

 

gorzej jest jak chcemy kupic cos uzytecznego czego bedziemy chucieli korzystac conajmniej 2/3 latka to wtedy lepiej zainwestowac jednak

 

 

i w sumie nie wszedzie liczy sie cena...raz kupilem radyjko z 1 euro na szwabskim targu i odbieralo bardzo porzadnie...a potem sluchalem walkmana "super" marki philips i radio trzeszczalo ze heeej...

 

ale wracajac do tematu...jeszcze niestety nie namowilem nikogo do kupna tego sprzetu(iaudio tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moj kumpel byl zafascynowany ipoo i chcial takiego na gwiazdke. Wystarczylo, ze dalem mu posluchac h10 stwierdzil, ze tez takiego chce miec. Niestety po za tym ludzie kupuja no name'y, a co najwyzej creativy, a pozniej mimo wszystko mowia, ze suer ekstra git slychac, jak tylko zalozylem sluchawki i zonk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kolega kupił ifp 899, ale wyszedł skandal...

 

w opisie aukcji było napisane ze jest nówka a dostał używanego, teraz prowadzi rozmowy ze sprzedawcą (sprzedawca mieszka w USA) i starają sie rozwiącać problem na drodze pokojowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos odgrzebal to to ja tez sie doloze. W zasadzie to nie musialem namawiac, lazilem po szkole z impem i spodobal sie kumplowi teraz sa dwie 550 w 4lo w rzeszowie, w dodatku w 1 klasie

 

Chociaz jeden uzytkownik forum (mart!n3k) mieszka niedaleko "mojego" miasteczka bo tylko 30 km ;]

 

A wracajac do tematu to nieraz pokazywalem Irivera albo Iaudio(jak narazie tylko przez internet;]) znajomym w szkole to i tak twierdza ze creativ czy tam no name lepsze bo tansze :P

 

A pozatym w szkole do ktorej chodze to jest 1 creativ muvo chyba i kilka no name i tyle.

A od wtorku jeszcze bedzie moj Iaudio x5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze się nie udało nikogo namówić do kupna playerka z wyższej półki, lecz zniechęcić do tych no-name`ów. Kumplowi zależało na kupnie playerka z jak największą ilością pamięci, to załóżmy taki 1gb kosztował w granicach 30zł. Ala dałem mu kilka postów na temat wszystkich playerków pt. "no-name" do przeczytania i się chłopak zniechęcił. Powiedział że nie wyda 300zł żeby później je stracić, a drugie co powiedział że mu jeszcze nie odwaliło żeby kupować playerka marki Iriver lub Iaudio za taką kasę i mało pamięci. Widać że chłopak jeszcze nie jest iaudiofilem, może jednak mi sie go uda namówić, ale to jak będzie miał kase.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mojego 14letniego kuzyna nakłoniłem na irivera ifp-120 za 45zł w b.dobrym stanie z słuchawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie w budzie nie jest źle :) .

 

Widziałem już san disk'a, no name ,samsung...

 

od san diska namówiłem kolege już na iRiver'a albo iAudio (dałem mu liste z modelami to sobie sam wybierze) i creative ep-630

 

od no name też już namówiłęm na zmiane ale jeszcze mu nie doradzałem, bo jeszcze nie ma kasy (myśle że kupi U3 )

 

od samsunga za nie długo kolega bedzie sprzedawał to wtedy go bede namawiał :)

 

a i jeszcze doradziłem kilku osobom przez internet...jednego namówiłem na U3 i mx500 , drugiego na X5 i jeszcze ktoś tam był ale nie pamiętam.....

 

Tak więc namówiłem na lepsze odtwarzacze już pewną grupke ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koleżanka pod wpłwem moich gadek i mojego T20 kupiła coś lepszego niż planowany Creative bądź Allegro No Name i wzięła iAudio G2. Słuchawki co prawda to porażka - tekturowe pudełka :o ale jak sobie wymieni na lepsze to z pewnością będzie zadowolona - bo teraz nie jest, z czego się nie dziwię... gdy porówałem te tekturowe z moimi NX1 - masakryczna różnica :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie namawiam kumpla na iRivera T10 bądź iAudio G3 ale znając go na tym się nie skończy :D potem wyda jeszcze kasę na jakieś pchełki od Sennheisera (w najgorszym przypadku) a w najlepszym .......... no cóż zmusze go do kupna creativa ep-630. Oj ucierpi jego kieszeń ale przynajmniej będzie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności