Skocz do zawartości

[V39]Jaki on jest ?


Kilmonie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnimi czasy zastanawiam się nad kupnem odtwarzacz firmy Vedia, chodzi tutaj konkretnie o model V39, to co chciałbym wiedzieć to jak z jego jakością wykonania, oprogramowaniem i ekranem. Ekran jest dla mnie szczególnie ważny ze względu na to iż na owym odtwarzaczu będę chciał oglądać filmy, i tu pojawia się pytanie czy ekran daje ostry obraz i czy nie smuży... Odnośnie FirmWare interesuje mnie czy odtwarzacz tak jak iPod ma możliwość uruchamiać gry (jeżeli są to jakie i czy można mieć więcej), no i oczywiście czy omawiane oprogramowanie nie zawiera błędów (a jeśli tak to jakie).

 

Dziękuje za poświęcony czas i ewentualną odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran nadaje się do oglądania filmów doskonale, ale tylko w nocy lub zaciemnionym pomieszczeniu, w tramwaju/autobusie itd. możesz zapomnieć.

Poza tym dźwięk jest zawsze przesunięty o 1-2 sekundy, dla mnie to było zbyt wiele, co najwyżej można sobie teledyski lub dema pooglądać.

Obraz na ekranie jest płynny i ostry (30fps). Są gry, chyba trzy o ile pamiętam, w którymś firmware dodano chińskie szachy. Nowych gier raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dźwięk jest zawsze przesunięty o 1-2 sekundy, dla mnie to było zbyt wiele, co najwyżej można sobie teledyski lub dema pooglądać.

 

U mnie przesunięcia były rzadko kiedy więc nie zniechęcajmy ludzi :) Od jakiegoś czasu po konwersji przez loli video conventer nie mam żadnych problemów z dźwiękiem i obrazem - są dokładnie tak jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odtwarzacz jak najbardziej fajny (dobry dźwięk, filmów raczej nie oglądam ale ekran też jest zadowalający) i godny polecenia, ale obchodź się z nim ostrożnie, bo z serwisem Vedii już nie jest tak miło

u mnie po roku odpadło gniazdo mini-jack i dopłaciłem do odtwarzacza 60zl, bo takie rzeczy nie podlegają gwarancji... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności