Skocz do zawartości

apple ipod video 30gb


zetek15

Rekomendowane odpowiedzi

Mam i sobie chwalę ;) Jeżeli jest w dobrym stanie (zwróć szczególną uwagę na dysk!) to w takiej cenie grzech go nie brać. Jeżeli Ci się nie spodoba, to będzie szansa na odsprzedanie go z zyskiem. Jeżeli potrzebujesz grajka z wygodnym menu, dużą ilością miejsca i możliwością wygodnego oglądania filmów (również przez TV out!) to bierz tego iPoda. Podobno Video ładnie grają, ale moje niewprawione ucho wspomagane przez EP630 nie jest w stanie powiedzieć zbyt wiele. Mi się podoba i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Aurvana douszne. Sam posiadam do takiego właśnie iPoda i jestem naprawdę zadowolony, wszystko jest co potrzebne :D dodając do tego RockBox'a to jest wszystko idealnie, muzyka naprawdę dobrej jakości jak na takie koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altewer, czy Rockbox zmieni w dźwięku cokolwiek, oprócz dodania equalizera i obsługi flaców? Bo jeżeli nic poza tym, to chyba mi się nie przyda - słucham na flat i MP3 CBR 320kbps albo AAC.

A co do słuchawek, to mam EPki 630 (kiedyś gorąco polecane, a obecnie ostro krytykowane na tym forum ;)) i zastanawiałem się właśnie nad Zen Aurvanami, bądź soniakami, które polecił butek. Usłyszę dużą różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm przez długi czas od kupna iPoda nei wgrywałem RockBoxa bo myślałem że mi się nie opłaca, ale jak wgrałem to stwierdziłem ze to bardzo fajna sprawa jest. Aurvana polecam szczerze, kupowałem je bo od pierwszego wejrzenia się w nich zakochałem, a jak jeszcze poczytałem o nich to odrazu zamówiłem, naprawdę fajne zastawienie iPod 5gen 30 gb i Creative Aurvana douszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Elo.

Joł.

 

Jak wgram RB to nie będę musiał mieć iTunes żeby podłączyć iPoda ?

iTunes niepotrzebny ;)

 

I jak jest z tymi dyskami w 5.5g ? Boje sie że kilka upadków i już po dysku :(.

Nie wiem, szanuje sprzęt, zwłaszcza cudzy...

 

Czy ten iPod będzie gral lepiej od Sony A828 ?

Inaczej, chłodniej... Z jednymi słuchawkami lepiej, z innymi gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze bo chcem mieć mp3 że ide do kolegi podłączam i już a nie jakieś programy itd :P A moge podłączać z RB iPoda do iTunes ? Nie bedzie coś w stylu bana na xboxa ? :P

Niby można. Np. w Rockboxowanym Nano, żeby uruchomić odtwarzacz na standardowym sofcie podczas włączania przesuwa się hold...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baj De Łej. Dobry wątek :D Też będę kupował iPoo video 5.5G 30GB od kumpla za dwie stówki (jak się wszystko uda ;p). Mam pytania co do RB bo jestem ciekawy, a widzę że tu sporo osób użytkuje:

- słyszałem że szybko zjada baterię w porównaniu do oryginalnego softu, tru or not?

- czy na RB muzyka inaczej brzmi? w sensie bez żadnych efektów i zmian w EQ, po prostu czy sam fakt wgrania rockboxa zmienia dźwięk (oczywiście podczas słuchania na nim ;))

- no i pytanie wyżej, czyli theme iPodopodobne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności