Skocz do zawartości

Słuchawki do 150zł


Gesus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w ciągu najbliższego miesiąca planuje zakupić nowe słuchawki do mp3, jest to iRiver T7. Do tej pory używam słuchawek creative EP-630, służą mi około 2 lata i jestem z nich zadowolony, do ich zakupu skłoniła mnie marka oraz dość przychylne opinie w internecie, jednak przyszedł czas na zmiany. Ostatnio znajomy kupił sobie słuchawki creative HQ-1400, jest to całkiem inny rodzaj niż te które posiadam, nie ukrywam, że spodobały mi się, dlatego mam teraz dylemat jaki typ w ogóle kupić, douszne czy zamknięte, jak na razie moimi faworytami są creative EP-830 oraz HQ-1900, podobają mi się również Creative ZEN Aurvana Live! , ale nie wiem czy warto czekać drugie tyle, żeby kase odłożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić nowe z gwarancją EX-85 (100 - 120 PLN wersja biała) niż używane (lub nie), ale bez gwarancji EX-82 (70-80PLN). Oba modele grają mniej więcej tak samo, choć 82-jek nie słuchałem. A ogólnie dżwiękowo są ok i z doków chyba nic lepszego nie będzie do 150PLNów. Mają dobry bas, bardzo dobry środek (choć nie wiem czy nie za bardzo wypchnięty) i znośną górę, choć plusem jest to, że raczej nie "kłuje". Dodatkowo przestrzeń jest całkiem duża. Ogólnie warte swojej ceny tzn. do 120PLNów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

 

Mam do was prośbę posiadam i-poda video i chcę do niego kupić douszne słuchawki.

Kupiłam już crative ep 630 i mcally obydwa modele nie do konca spełniaja moje oczekiwania - dzwięk jakiś taki przytłumiony jest.

Ale crative zdecydowanie lepsze.

Czy możecie mi doradzić jakie słuchawki do 200 złotych moge kupić, aby jakość dzięwku była czysta jak przy słuchawkach takich nie dokanołowych.

Nie dokanałowe są fajne, ale znudził mi się dzwięk z zewnątrz np. siedząca obok mnie osoba ze słuchawkami w uszach i jej muzyka którą słyszy pół autobusu ;-)

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności