Skocz do zawartości

Syndrom Pechowego Nazwiska Vol2 ;p


g.dawid

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie dzisiaj mialem ubaw po pachy, ale zacznijmy od poczatku :

po miesiacach poszukiwan "mitycznego" idealu w koncu sie zdecudowalem na ifp 895, zamowilem go w wtorek a w srode poszedlem zrobic przelew do banku, ale sie na sam koniec rozmyslilem bo kobieta w banku mi powiedziala ze szybciej bedzie przez internet, tak tez zrobilem (btw gdyb zrobil ten przelew w srode rano to w czwartek juz bym mial ale to nic:P ale (przypadkiem) w srode moja radiowka odmowila posluszenstwa :D !!?? wiec przelew zrobilem dopiero w czwartek w zeszlym tygodniu a jak pamietamy dlugi weekend byl (akurat kiedy ja zamawialem:) no i nic wiedzialem ze przelew zaksieguja dopiero w poniedzialek. ok pomyslalem- paczka dojdzie w srode :D...nic no...kiedy dostalem sms z saldem rachunku - okazalo sie ze przelew nie zostal zrealizowany!!?? :D .... w koncu pojechalem do banku... i sie zapytalem..wyslzo na to ze tego przelewu nigdy nie bylo :D1!!! a na moje pytanie czy to mozliwe ze druk z przelewem sie zgubil kobieta odpowiedziala "to niemozliwe" ...taaa... jeszcze mnie nie znala i mego nazwiska:D .... w koncu zrobilem przelew przez internet na miejscu (juz nie wspominam ze kilkakrotnie strona mnie "odrzucala" (przypadkiem oczywiscie:D , no ale koniec koncow dostalem zaraz potwierdzenie o przelewie...wiec mam nadzieje ze paczka dojdzie pojutrze :D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, życie lubi płatać figle ;]

 

btw. skąd jest cytat

I am the emboidment of the Jinx

w Twoim podpisie?

 

ja tak mówię na kumpele z klasy (dżinx) - nawet nie wiem skąd to wziąłem, ona chyba coś takiego usłyszała kiedyś gdy coś do niej mówiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe ,

samo jinx - someone or something that brings bad luck, or a period of bad luck that results from this (longman DOE) - czyli pech/pechowiec

a tak napisalem bo studiuje filol angielska (zboczenie zawodowe :P

 

jinx - tak sie nazywal ten kot z kreskowki co probowal lapac mysz ale nigdy mu nie wychodzilo :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w tym problem ze z avatarem jest problem :D nie umiem zaladowc image'a, Khron cos mi pisal ze to wina bledu scizki jak przenosili forum, chyba sie skontaktuje z adminami i cos sie zaradzi

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności