Skocz do zawartości

Dokanałowe Do Iriver T60


Bearfoot

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrych słuchawek dokanałowych do Irivera T60 do 60 zł.Liczy się dla mnie przede wszystkim jak najlepszy dźwięk,wcześniej miałem zwykłe zestawowe słuchawki i teraz chciałbym się przekonać jak kiepskie był te słuchawki :rolleyes:.Poza tym ważna jest dobra izolacja i niska głośność jaką zapewnią słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kiepskie były kiepskie ;]

Do 60zł to masz wybór

- Creative EP-630 - dźwięk - hmm bardzo przeciętny, niektórym się podoba, bardziej wymagający nie umieją ich słuchać natomiast są to bardzo wygodne i bardzo dobrze izolujące słuchawki. Sam mam zamiar je kupić bo potrzebuje czegoś z izolacją (autobusy, szkoła, perkusja). Ale nie słyszałem ich jeszcze.

- Philips SHE-9500 - lepszy od EP-630 dźwięk ale bardzo słabe tłumienie od otoczenia jak na słuchawki dokanałowe, przez niektórych uważane za niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto słyszy ;] Słuchawki od iRivera po odpowiednim ustawieniu w EQ potrafią zabrzmieć mniej lub bardziej cywilizowanie, tak aby dało się tego jakoś słuchać. Co SHE-9500 to jest duża różnica w brzmieniu przede wszystkim w basie który jest głębszy i ogólnie przyjemniejszy w odbiorze a całość jest mniej surowa niż w oryginałach, a popierając przedmówcę - jeżeli znajdziesz EX-82 to one będą najlepszym wyborem za te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wielka różnica jest pomiędzy takimi zwykłymi słuchawkami zestawowymi, a tymi co podajecie.Czy to jak porównanie malucha do Merca,rzeczywiście taki dobry odbiór muzyki jest? :rolleyes:

EX85 (kupowane oddzielnie) są nieznacznie lepsze od EX82 (z zestawu), ale są tacy, którzy nie słyszą różnicy. jak na słuchawki o stosunkowo niskiej cenie są naprawdę niezłe. EP-630 nie umywają się do EX85 (więc i do EX82).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz czasu i pieniędzy bo mógłbym dokładnie coś napisac o graniu ex82 i ep630 na t60? Z pamięci tak trudno.

A ile byś chciał za napisanie o graniu ex82 i ep630 na t60? Czas mam... ;). Sorry, tak mnie wzięło po przeczytaniu "z góry Dzienki" na dole w shoutbox'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tez poszukuje słuchawek do t60 z dobrym bassem

 

Moze ktos podpowie które z tych sa dobre, a szczegolnie oryginalne ??

http://allegro.pl/search.php?string=Sennhe...;personal_rec=0

http://allegro.pl/search.php?string=Sennhe...;personal_rec=0

http://allegro.pl/item511009508_sony_mdr_e..._sluchawki.html

 

 

cx300 czy 400 maja lepszy bass ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności