Skocz do zawartości

Ipod Nano 2gen - Jakie słuchawki


Frosty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Niedawno kupiłem Ipod Nano 2gen, i pierwsze co stwierdziłem to to, że słuchawki nie najlepiej graja :huh:

I tu pojawia sie moja prosba do Was.. Nie znam sie na sluchawkach, nie wiem jakie wybrac, zeby jak najlepiej graly na moim ipodzie.

Konkrety... no coz wiele ich nie ma :P

Napewno nie pchełki ,wielkie sluchawy typu SENNHEISER HD280 (moga byc mniejsze typu PX100/200), "klipsy", i takie z pałąkami z tyly glowy.

Cena to max ok 150zł!

Nie wiem czy to wazne, ale napisze tez jakiej muzyki slucham ;) tj. techno, electro, trance, dance B)

Mysle ze to tyle :P Bd bardzo wdzieczny za pomoc :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchawki nauszne na wstepie maja przewage nad mniejszymi, dokanalowymi. jakkolwiek ex082 (ex85) graja calkiem przyzwoicie, sa kompaktowe, minimalnie izoluja i przede wszystkim kosztuja ostatnio bardzo male pieniadze. ksc75 mozliwe ze sa lepsze sonicznie - przede wszystkim sa tansze, ale nie zapominajmy tez ze sa wieksze i nic nie izoluja. wybierac co komu bardziej pasuje - i te, i te sluchawki sa jak na swoj przedzial cenowy i klase (wielkosc) bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności