Skocz do zawartości

Iriver Chce Konkurować Z Psp


Ralph

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria to nie wszystko :) Moim zdaniem dlugo uplynie zanim ujrzymy godnego rywala PSP...

Ogolnie rzecz biorac jestem sceptycznie nastawiony do calej galezi duzych konsol przenosnych. Trzeba miec naprawde ogromna kieszen zeby pomiescic to PSP :) Byc moze wyroslem juz z gier, ale wystarczy mi z 3 razy po 15 minut pograc w ciagu tygodnia (kumpel przynosi do szkoly), pozniej juz sie nudze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec naprawde ogromna kieszen zeby pomiescic to PSP :)

Nie jest az tak zle. Ja ja bez problemu do kieszeni dzinsow wciskam... ale wyglada to jakbym kanapke w kieszeni trzymal.

Byc moze wyroslem juz z gier, ale wystarczy mi z 3 razy po 15 minut pograc w ciagu tygodnia (kumpel przynosi do szkoly), pozniej juz sie nudze :)

To zalezy od gry... niektore odrzucaja po chwili a niektore wciagaja... Problem z grami na psp jest taki ze "rajdowki" niesamowicie sie ciagna ("need for speed: most wanted", "burnout") a gry akcji mozna smialo przejsc w dwa dni ("spiderman 2", "SOCOM") <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie, po wielu miesiacach wahania kupilem sobie PSP zamiast iRiver'ka ;) Trzeba przyznac ze jestem zachwycony mozliwosciami tego cuda (chociaz nie jakoscia dzwieku - na plugach brzmi fatalnie =/). W kieszeni miesci mi sie bez problemu wiec uzywam jej tez jako mpgracza :P Co do gier - az trudno uwierzyc ze w czyms tak malym drzemie taka moc! GTA : Liberty City Stories wyglada miooodnie :) Filmy - co tu duzo mowic? :) Jakosc DVD na wyswietlaczu LCD :)

 

P.S Nie chcialem zakladac nowego watku wiec pisze tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności