Skocz do zawartości

Sony ex85 za 99 zl w MM. Tak piekne ze nie moze byc prawdziwe?


Gość jedrek94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na pewno nie były przewieszone/cena zmieniona?

 

co do takich pomyłek to kiedyś kupowałem w MM radio-budzik sony icf-c253 cena tez była zaskakująco niska. Podchodzę do kasy, a tam wyskakuje ~290zł, a na hali 189zł. No to spowrotem na dział rozmowa z obsługą, gościu poszedł do kierwonika i wraca z kartą z niższą ceną. Pomylili się to i dotrzymali słowa z kartki z ceną xD

 

Także jak na kasie zaśpiewa Ci wyższą kwotę, wróć i dochodź swoich praw, bo muszą Ci sprzedać za tyle ile jest nadrukowane. Ktoś się pomylił w druku... to nie twoja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przesylka wyjdzie i tak kolo 2 stow ;> a gwarancji badzmy szczerzy za chiny ludowe nie uznaja

 

http://allegro.pl/item509951064_sony_mdr_e...i_szczecin.html - z przesylka 154zl ;>

A co do gwarancji - nie ma zadnej od firmy Sony?:< Tak jak np. kupowalem myszke - reklamacja u producenta, a nie sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wiecie może gdzie w Warszawie mogę aktualnie dostać EX85 czarne w dobrej cenie?

 

ja kupiłem czarne w euroagd za 219zł, szukałem tych mitycznych za 99zł w mm i saturnie, ale obecnie mają tylko za około 290zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności