Skocz do zawartości

Samsung Yp-c1x


Despo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam (jak widać w podpisie).Generalnie nie narzekam, brakuje mi tylko dwóch rzeczy: pokrowca czy jakiegoś etui i SRS WOW (mam wersję ELS).Brak radia mi nie przeszkadza.

Co mi się w nim podoba?

-Dobry 9-pasmowy equalizer (ustawienia fabryczne średnio mi pasują dlatego jadę na swoich)

-Czytelny wyświetlacz z dobrym podświetleniem

-Dłuuugi czas działania + baterie AA = tania eksploatacja

-Mnóstwo ustawień- można dopasować go do swoich upodobań

-Całkiem wygodne sterowanie, można go obsłużyć z powodzeniem jedną ręką

hmmm... do słabych stron może zaliczyć można jescze dyktafon ale nie korzystam z tego zbytku B)

 

Nie znam nikogo kto ma irivera więc porównania niestety nie mam :unsure:

 

Dodam że wersja xls ma radio i SRS, ale w żadnym sklepie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Samsunga YP-C1 X ELS wgrałem ze strony producenta Firmware_Samsung_YP-C1_ver2205 (miałem ver 1.152) i pojawiło się więcej opcji w menu wraz z SRS WOW i radiem, dźwięk jest teraz dużo lepszy ale radio pomimo, że jest w menu to nie chce chodzić (player się wiesza).

Czy ktoś może ma pomysł jak uruchomić w tym modelu radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrales firmware z obsluga radia..co nie znaczy ze bedzie dzialac..radio ma poodloze firmwarowe ale tylko gdy jest w odtwarzczu. wtedy za jego pomoca mozna je obslugiwac. Ty niestety na stowe nie masz w swoim playerku chipa obslugujacego radio..wiec lepiej o nim zapomnij..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W moim YP-U1Z to samo - oryginalnie nie było SRS WOW, a po wgraniu nowego firmwaru jest. Co dziwniejsze, nowy firmware nie jest dostępny na oficjalnej stronie, wyszukanie go na sieci było niezłą zabawą.

 

A czym się różni SRS od radia? Że radio wymaga HARDWAREu, natomiast SRS WOW to efekt czysto SOFTWAREowy, znajdziesz go w pluginach do winampa i innych pecetowych odtwarzaczy. Oczywiście z reguły pod inną nazwą, gdyż SRS i WOW są znakami towarowymi zastrzeżonymi.

 

Mogę tylko zgadywać czemu Samsung wyrzucił go z niektórych serii odtwarzaczy. IMO wykryto poważne błędy w oprogramowaniu, wyszła więc wersja poprawiona. Jako że spieszyli się z poprawką, wypuścili wersję bez SRS, wersja z SRS ma jak w moim przypadku końcówkę nieparzystą, co oznacza że jest wersją testową, nie sprawdzoną do końca i może zawierać błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności