Skocz do zawartości

Jak to dobrać.....


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu planuje zaopatrzyć się w jakiś nieźle grające sprzęcik..

Chce sobie kupić osobno playerka i osobno słuchawki.

Buszując po forum wziąłem sobie na tapetke następujące sprzęty:

Odtwarzacze: Meizu M6, Vedia v39 i Sony NWZ-A816

Słuchawki : K518dj i Ur-40...

No tylko teraz nie wiem którą parę wybrać żeby to w miare grało.

W sumie troche się skłaniam do m6+k518dj...Tylko podobno wygoda k518dj jest wątpliwa. Mógłby ktoś napisać jak one cisną :D ? Tzn czy pałąk uciska czaszkę ;) Czy naciskają te "muszle" na uszy? I czy jest to bardzo uciążliwe coby mogło je zdyskwalifikować

 

Przede wszystkim zależy mi na jak najlepszym dźwięku..

Może ktoś ma podobne zestawnienie?

Co możecie doradzić?

W sumie na wydanie mam: ok200-250 na mp3 i ok 200 na słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Sony, bardzo przyzwoite sluchawki w zestawie :)

Jeśli wcześniej nie słuchałeś lepszego sprzętu/nie masz wielkich wymagań to będziesz bardzo zadowolony :)

 

Polecacie Soniaka bo ma dobre słuchawki czy ogólnie jest najlepszy z tej trójcy (m6, v39, a816)?

Bo ja jestem przygotowany na kupno słuchawek więc zależy mi aby wybrać najlepszy odtwarzacz bez względu na o jakie ma słuchawki w zestawie..

A podejrzewam że Sony ma tylko dobre słuchawki a nie bardzo dobre :)

Chodź nie wiem, nie słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc reszty nie słyszałem, Sony jest po prostu bardzo opłacalny i dźwięk jest bardzo dobry, chyba najlepszy z tej trójki, chociaż z tego co wiem vedia też ma bardzo dobry dźwięk. Ale to sterowanie i wygląd sprawia że ja bym tego np nie kupił choćby kosztowała 100zł ;P

 

Co do słuchawek to zależy co rozumiesz przez dobre/bardzo dobre, ja od razu po kupnie bylem strasznie zadowolony z dźwięku, ale odkąd mam Denony zakładając EXy słyszę sporą różnicę, aczkolwiek EXy dalej brzmią bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uciskania K518DJ to jak dla mnie jest znośnie (wrażenia po 6m od kupna), ale... :

1. co 2-3h muszę zrobić sobie przerwę (grzanie + ucisk),

2. słuchawki na początku zostały wrzucone na obudowę PC w celu rozciągnięcia,

3. baniak mam w rozmiarze L=60cm :-)

 

Jak za tą cenę, jeżeli szukasz ciemnych słuchawek, to dla mnie są bardzo ok. Teraz tylko szukam do nich jakiegoś grajka...

 

A podłączając się do pytania od Harvester'a:

Czy gdybym nie brał pod uwagę aspektu cenowego to połączenie AKG + M6 gra lepiej niż z Sony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A v39 to nawet nie bierz pod uwagę.

Dlaczego?

Ja mam V39 i EX85 i szczerze mówiąc dźwięk jest genialny, jak na przenośny player. Może z racji zbyt dużej detaliczności średnicy czasem wyłapuje za wiele zniekształceń, ale poza tym jest bardzo dobrze. Co do obsługi i jakości wykonania można mieć duuuże zastrzeżenia.

 

a816 ze stockowymi EX082 i 85 nie gra jakoś spektakularnie, może po podłączeniu do czegoś innego zagra dużo lepiej, dlatego nie stawiam go przed V39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności