Skocz do zawartości

Słuchawki Do Ipod-a


Irkos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kilka dni temu dostałem w prezencie iPOD-a nano 4 GB. Playerek bardzo fajny, słuchawki już nie tak bardzo. Dźwięk bardzo płaski, korektor w odtwarzaczu niestety też jest słaby (tzn. bardzo podobny ton bez względu na ustawienia). Czytałem opinie na forum i generalnie zdecydowałem się na sony ex 71 sl (wersji lp w tym modelu nie znalazłem nawet na firmowych stronach sony). Czy można do nich dokupić krótszą przedłużkę, 70 cm byłoby w sam raz. Obawiam się trochę słabszego środka pasma, jednak nie jestem audiofilem ;-) i być może słuchawki te powalą mnie na kolana w porównaniu z tymi z apple. Później jednak natknąłem się na shure e4. Koszt znacznie wyższy, ale z drugiej strony słuchawki nie kupuję raz na rok czy dwa lata. Ktoś na forum podał adres strony www.earphonesolutions.com i tam z kolei w tej samej cenie tj. 299 $ można kupić słuchawki westone um2, które zdaniem tamtejszych redaktorów biją na głowę pozostałe produkty, nawet sure e5. Czy ktoś zetknął się z jakimkolwiek modelem słuchawek z tej firmy? Jakie są wasze opinie na temat tej firmy i tych słuchawek?

Mam więc pytanie. Czy kupić sony i ewentulanie jakiś czas (o ile będę odczuwał taką potrzebę) przerzucić sie na coś z wyższej półki, czy też od razu skok na głęboką wodę?

Słucham różnych rodzajów muzyki: pop, soul, hip hop, hard rock ale czasami też jazz i klasyczna (czasami potrzebuję odmiany, ale nie jestem melomanem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"braku" w EX71 możesz niepoczuć z uwagi na muzykę jakiej słuchasz ;) wolf jednak poczuł i poczuł że zostaje na e3c ;]

... ja trochę też więc zostałem się na EX51 (pozatym mają długi kabel) ;]

 

ale to taki szczegół :) EX71 grają naprawdę fajnie, tylko ta przedłużka - dokupisz taką w każdym elektroniku, ale to będzie "nie to" (w porównaniu z firmową soby będzie to zawsze tandeta :> )

 

a co do różnicy między iPoowe słuchawki a EX - BĘDZIE i to ZNACZNA :)

 

... no i miej na uwadze że kupując Shure (i lepiej) nie będziesz w stanie słuchać niczego co będzie miało na oko mniej niż 192kbps ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"braku" w EX71 możesz niepoczuć z uwagi na muzykę jakiej słuchasz ;) wolf jednak poczuł i poczuł że zostaje na e3c ;]

... ja trochę też więc zostałem się na EX51 (pozatym mają długi kabel) ;]

 

ale to taki szczegół :) EX71 grają naprawdę fajnie, tylko ta przedłużka - dokupisz taką w każdym elektroniku, ale to będzie "nie to" (w porównaniu z firmową soby będzie to zawsze tandeta :> )

 

a co do różnicy między iPoowe słuchawki a EX - BĘDZIE i to ZNACZNA :)

 

... no i miej na uwadze że kupując Shure (i lepiej) nie będziesz w stanie słuchać niczego co będzie miało na oko mniej niż 192kbps ;]

Sorry, że zbaczam z tematu, ale trochę się to wiąże. Otóż czym różnią się Sony EX51 lp od EX51 sp ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności