Skocz do zawartości

she 9500 a ex85


QlimaXer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, moze zly dzial, ale moze komus pomoge. Jakis czas temu zalozylem tutaj temat z pytaniem o sluchawki do irivera e100. Napisalem, ze wczesniej mialem she 9500, lecz zgubily mi sie, kwota byla bodajze do 120zl czy jakos tak. Niestety uzytkownicy tego forum olali mnie. Wybralem sie do MM i patrze: jedyna sluchawki jakie polecacie na forum jakie tam byly to ex85. Kosztowaly 170zl. Mysle sobie: heh, musze w koncu jakies sobie kupic, a w ciemno wybierac nie mam zamiaru.

Kupilem

Na poczatku mysle sobie (minely 2 tygodnie od zgubienia she 9500): wcale jakies specjalnie lepsze nie sa. Ostatnio okazalo sie, ze moje sluchawki znalazla jedna dziewczyna z mojej klasy. Podlaczam she 9500 i nie moge uwiezyc wlasnym uszom. Poprostu nieporownywalnie gorsza jakosc dzwieku. Szczerze mowiac trudno mi bylo uwiezyc w wasze opinie, ze she 9500 sa slabe, ze warto wydawac tyle forsy na sluchawki. Jednak teraz, kiedy uslyszalem - uwierzylem. Audiofilem zadnym nie jestem, nie opisze wam szczegolowo dzwieku, ale powiem wam tyle: warto, naprawde warto, jakosc dzwieku jest wyraznie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem sie do MM i patrze: jedyna sluchawki jakie polecacie na forum jakie tam byly to ex85. Kosztowaly 170zl.
Podlaczam she 9500 i nie moge uwiezyc wlasnym uszom. Poprostu nieporownywalnie gorsza jakosc dzwieku.

 

pewnie masz racje, nie wiem bo nie mialam okazji przesluchiwac ex'ów, no ale ty za nie zapłaciles 170zł a ja moje she9500 kupiłam za 40pln (racja, okazyjnie ;)), no powiedzmy ze na allegro philipsy schodza po 50-60 a ex85 po 120. chyba jest różnica w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item454112615_sony_m...ki_douszne.html te chyba też oryginalne ,na wtyku mają China czyli oryginały wg. poradnika eBay

 

 

Ciekawe czy i te oryginalne http://www.allegro.pl/item451480812_slucha...oryginalne.html

 

Chciałbym bardzo kupić z serii EX ,ale nie chcę się nadziać na podróbki:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz racje, nie wiem bo nie mialam okazji przesluchiwac ex'ów, no ale ty za nie zapłaciles 170zł a ja moje she9500 kupiłam za 40pln (racja, okazyjnie ;)), no powiedzmy ze na allegro philipsy schodza po 50-60 a ex85 po 120. chyba jest różnica w cenie?

A różnica w użytkowaniu taka sama jak między fiatem uno a mercedesem S-klasy. To takie porównanie dla dziewczyn :P . Tyle że na EX (zwłaszcza 082 za 80 zł) jeszcze można sobie pozwolić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A różnica w użytkowaniu taka sama jak między fiatem uno a mercedesem S-klasy.

Wiesz nie każdego stac na mercedesa ;), a mnie najzwyczajniej nie opłaca sie dawac ponad 60zl na słuchawki w których słucham tylko wyłącznie w drodze do szkoły. to taka uwaga, inni mogą się kierowac podobnymi pobudkami, chociaż jak kogoś stac na lepsze to zazdroszcze :D, pewnie jak nie bede miala co z kasą zrobic i skoncze zbieranie na sprzet "domowy" to tez bym kupila cos lepszego :P. Możliwe ze ex82 to tez niezly wybór, dla mnie to jednak byla 2x drozsza cena, a słuchawek potrzebowalam odrazu, bo jeszcze tego samego dnia kiedy je odebrałam rozleciały sie moje pchełki :P.

Dobra koniec offtopu^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności