Skocz do zawartości

Interfejs C5


butek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wyświetla w niektórych piosenkach okładkę płyty, choć nie wiem dlaczego :) Mam za to inny problem. Kiedy włączę jakąś piosenkę to często przeskakuje mi o jedną, dwie itd. piosenki na liście i odtwarza się ta na którą akurat przeskoczyło. Wtedy wchodzi odpowiednia piosenka dopiero za drugim, trzecim razem. :blink: Mam nadzieję, że jest to błąd softu, który zostanie bardzo szybko naprawiony przez aktualizację. No chyba, że z moim playerem jest coś nie tak, a to już gorsza sprawa.

 

edit:

 

Zjawisko to nie występuje przy ustawieniach odtwarzania: Powtarzanie > Utwór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już wszystkich ustawień powtarzania i powyższe zjawisko nie występuje tylko przy powtarzanie > utwór. Pisałem do ksy., ale nie otrzymałem odpowiedzi. Jest to strasznie wkurzająca przypadłość i chyba odtwarzacz pójdzie do reklamacji, choć usterka wygląda na błąd w sofcie. Z drugiej strony chyba tylko ja tak mam, więc już sam nie wiem o co chodzi :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czy wada mojego odtwarzacza tkwi w firmwarze i zniknie wraz z jego aktualizacją? Jeśli tak to nie będę zawracał sobie głowy reklamacją. Pisałem do serwisu - zero odzewu, pisałem do ksy. - to samo. Widać Vedia lubi tylko zachwalać swoje produkty, a jak coś jest nie tak to mają to głęboko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności