Skocz do zawartości

Poleć produkt VEDIA


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz coś z innej beczki. Wielu z Was nie chce się pisać długich recenzji, i zamieszczać ich na forum (a szkoda). Jednak jest kilka miejsc, w których można napisać nie dużo a polecić innym produkt. Pochwalić to co się Wam podoba, zaznaczyć to co nie. Opisać to jak się korzysta z produktu, jak spełnia pokładane w nim nadzieje.

 

Mówiąc krótko stworzyć mini recenzję produktu. Z pewnością przyda się ona tym, którzy nie koniecznie szukają, wyszukują i porównują. Raczej chcą zrobić szybkie i przyjemne zakupy :) Dlatego wszystkich tych, którzy testowali nasze produkty a jeszcze bardziej tych, którzy je posiadają na stałe zapraszam do napisania kilku słów. Gdzie? Wydaje mi się, że te najważniejsze serwisy wypisałem poniżej. W jednych trzeba się rejestrować w innych nie. Sami wybierzcie gdzie Wam pasuje zostawić swoje polecenie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to kilka słów skleciłem: http://znam.to/recenzje/154/VEDIA-T8 Wygrałem coś? Np. wakacje w Hawanie? :)

"O ile przeglądanie zdjęć + czytnik microSDHC to świetna sprawa, do przeglądania na dużym LCD zdobionych fotek..."

 

W pierwszej chwili zrozumiałem, że chodzi Tobie o duży ekran LCD telewizora! Ale swoją drogą przydałaby się taka możliwość jak w Bigboy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności