Skocz do zawartości

dokanałówki do ok.60zł


balladyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem, że sporo jest już tematów jeżeli chodzi o dokanałowe słuchawki w tej cenie ale większości kryterium jest jakośc dźwięku, a mi szczerze powiem zależy bardziej na wygodzie i dobrym tłumieniu. Już 4 lata używam Plug`ów (już teraz wiecie, dlaczego jakość nie jest tak ważna :D ) ale trochę mi się znudziły.

Chciałbym wymienić je na coś w okolicach 60zł. Zastanawiam się nad:

- Philips SHE 9500

- Philips SHH 9700

- Panasonic RP-HJE200

- Panasonic RP-HNJ300

- PIONEER SE-CL20

- JVC HA-FX33

Chciałbym aby słuchawki miały symetryczny kabel, dość dobrze tłumiły oraz trzymały się w uszach, dlatego Philipsy odeszły drugi plan (po przeczytaniu kilku tematów). Nie przepadam specjalnie za tymi sylikonowymi tipsami (miałem okazję trochę użytkować ep-630) ale widzę, że nie ma specjalnie żadnej alternatywy. Nie wiem jak jest z tymi JVC, czy to jest pianka, czy też sylikon? Powiem szczeże, że pomimo upierdliwego zakładania to Kossy są dla mnie bardzo wygodne. Może macie jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że z higieną to nie mają wiele wspólnego szczególnie jak się nie ma pokrowca ale ten zawsze jakoś można skombinować :)

Słuchawki mają służyć głównie podczas podróży pociągiem, a nie lubię jak ktoś słyszy to czego słucham :P Dodatkowo mam takie małżowiny, że

pchełki mi wypadają, a nauszne cisną po 15 min. więc pozostają doki lub wokołouszne które raczej podróżne nie są.

Z tego wszystkiego pozostaje mi kupić HJE200, bo z tego co widzę FXy mają asymetryczny kabel którego nie cierpię :rolleyes:

 

ps. A może KSC? Jak u nich z wydostawaniem się dźwięku na zewnątrz i wygodą noszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arcitic Monkey

Jeżeli chodzi o wygodę to HNJ300 są idealne (choć mają nielubiany przez Ciebie kabel asymetryczny). Ich końcówki są owalne, nie okrągłe jak w większości słuchawek, co znacznie wpływa na komfort wkładania, jak i samego słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ponad mój budżet i ze smyczą za którą nie przepadam. (edit: chodzi o HJN300)

Pojawiły się na sieci SHE9500 za 40zł + 16 wysyłka

http://www.zadowolenie.pl/zobacz,11276,kat...ips-she-9500-00

Może ktoś akurat szuka, ja wybiorę pomiędzy HJE200, a FX33. Nie wiecie, gdzie w Poznaniu możnaby ich posłuchać/obejżeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności