Skocz do zawartości

co brac nano 3g czy 4g


Osk4r

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego ludzie chcą Ipody nano... Przecież Video są bardziej "masywne" i nie wyglądają jak chińska zabawka... Wg. mnie Nano to jak miniaturyzacja BMW do 126p... Video RlZ (Nie chcę obrażać userów Nano, poprostu wyraziłem swoją opinię).

 

P.S.

Chcę kupić nowego ipoda do max 500zł w necie... co polecacie?? Może coś innego niż ipod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadowolić tak, ale pisać to bez osobistego odsłuchu komuś kto sie na tym nie zna i może wezmie to do serca... chyba nie.

Powiedz mi, czy wiesz coś na temat dźwięku Nano 4G?

Ja biorę pod uwagę możliwość, że nowsza generacja gra słabiej niż poprzednia. Ty natomiast nie wiesz nic.

 

Kto jest w tej sytuacji "głupi" i bezradny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem dlaczego ludzie chcą Ipody nano...

> Przecież Video są bardziej "masywne" i nie wyglądają jak chińska zabawka...

 

> Chcę kupić nowego ipoda do max 500zł w necie...

 

nano? x)

 

a tak na poważnie, jakiego iPoda możesz kupić za 500zł? :) albo Nano 4G 4GB (jest taka dziwna wersja w Saturnie), albo właśnie chołubionego przez Ciebie iPoda Video 30GB z allegro (nowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchałem tego nano 4g w Electro Worldzie razem z Classiciem i nano 3g - Stwierdzam, że nie odstaje w ogóle od nich jakością dźwięku, może raczej bylejakością, w dodatku stockowo do półkowych iPodów wgrany był tylko pop, trochę elektroniki. Jest też tak samo cichy.

 

Na plus może przemawiać świetne menu, ekran, akcelerometr, ale niestety owalny kształt obudowy, a co za tym idzie, szybki ekranu powoduje, że obojętnie jak nie obróciłem odtwarzacza prawie zawsze widziałem na szybce odblask światła. Przynajmniej teraz trzyma się go znacznie pewniej w łapie niż 3G. Moim zdaniem, jak ktoś ma brać nano, to tylko 4g, oczywiście z nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że nie odstaje w ogóle od nich jakością dźwięku

Zobaczcie do czego doszło. Każda osoba czekająca na nowy produkt - który de facto ma przynieść duże zystki dla producenta - nie może się doczekać jego wspaniałego, dużo lepszego dźwięku względem poprzedniej generacji. :rolleyes:

 

Jednak w przypadku Apple użytkownik wręcz modli się, aby dźwięk utrzymał się chociaż na tym samym poziomie.

Nie mówiąc o spodziewaniu się czegokolwiek lepszego! :blink:

Apple stacza się. Produkuje coraz to gorsze modele, jednak ich polityka pozwoli im jeszcze długie lata utrzymać się w czołówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie do czego doszło. Każda osoba czekająca na nowy produkt - który de facto ma przynieść duże zystki dla producenta - nie może się doczekać jego wspaniałego, dużo lepszego dźwięku względem poprzedniej generacji. :rolleyes:

 

Jednak w przypadku Apple użytkownik wręcz modli się, aby dźwięk utrzymał się chociaż na tym samym poziomie.

Nie mówiąc o spodziewaniu się czegokolwiek lepszego! :blink:

Apple stacza się. Produkuje coraz to gorsze modele, jednak ich polityka pozwoli im jeszcze długie lata utrzymać się w czołówce...

Mają takie obroty, bo potrafią się rozreklamować, a iPod to w pewnym sensie wręcz element amerykańskiej kultury ;d

USA mają Apple, my mamy Creative.

 

Brat dziewczyny dostał pare dni temu ipoda nano 4g 8gb. dzisiaj wzialem do niego clipa i shh9700 zeby chociaz w ten sposob je porownac ale nie zdazylem. Mysle ze w tygodniu uda mi sie tam podskoczyc i go przetestowac choćby wlasnie na shh9700 albo jvc fx33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają takie obroty, bo potrafią się rozreklamować, a iPod to w pewnym sensie wręcz element amerykańskiej kultury ;d

Dokładnie. :) Dla wielu amerykaninów białe słuchawki to element ubioru. Detal, z którym czują się modni.

 

USA mają Apple, my mamy Creative.

Marne pocieszenie. Może zagadamy z nimi, żeby się zamieniłi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie narzekać, muszę przyznać (a wielbicielem produktów Apple nie jestem), że ceny iPodów trochę się urealniły - porównując do innych odtwarzaczy na rynku. Z tego, co widziałem to 8GB Nano kosztuje coś trochę ponad 500 złotych - jak na nowość, jest to całkiem nieźle, jeżeli ktoś poszukuje playerka o takiej funkcjonalności.

Tylko trzymać kciuki, żeby to samo zadziało się z większym sprzętem Apple'a, bo ceny iBooków, iMaców wciąż wołają w większości przypadków o pomstę do nieba - nie wspominając o Macach PRO, które nie dość, że ceny mają z kosmosu, to skonfigurowane są tak, jakby składał je szeregowy pracownik hipermarketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ceny iBooków, iMaców wciąż wołają w większości przypadków o pomstę do nieba - nie wspominając o Macach PRO, które nie dość, że ceny mają z kosmosu, to skonfigurowane są tak, jakby składał je szeregowy pracownik hipermarketu.

 

Tak nawiasem to maczki podrożały ostatnio w ispotach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności