Skocz do zawartości

Jakie słuchawki Bluetooth tak do 200 PLN?


x X x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy znajdę tutaj jakiegoś znawcę dobrych słuchawek Bluetooth? Otóż zamierzam sprzedać mojego Meizu i kupić sobie jakieś dobre słuchawki Bluetooth do mojego Hermesa. I tutaj pojawia się pytanie jakie? Zastanawiam się nad zestawem Jabra BT3030 - czy spotkał się ktoś z nim, miał go na uszach? Czytałem recenzje i niby nikt na nie nie narzeka, jednak chciałbym wiedzieć przed zakupem co i jak. A jeśli nie takie, to co kupić? Może coś od SE? Miałem już słuchawki Motorola S9, jednak nie kupiłbym ich znowu, ponieważ były dla mnie trochę niewygodne (np. nie nadawały się do spania), ale jako sterowanie (cudowne) i dźwięk (troche słaba izolacja, jakość na przyzwoitym poziomie) byłyby OK.

 

Co z tą Jabrą? Jak grają te słuchawki zestawowe? Jeśli się ktoś spotkał z nimi proszę dać znać, bądź zaproponować coś podobnego ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaakkkk.... A ja tak nie myślę, bo miałem i nie miałem na co narzekać. Jak do telefonu nie muzycznego, z wgranym oprogramowaniem SRS WOW HD i bez portu MJ takie słuchawki będą najlepsze. Nie kierowałem tego pytania do kogoś, kto wyznaje taką zasadę tylko do kogoś, kto z tym sprzetem sie spotkał i może udzielić mi opini co i jak.

 

A co powiedzie na słuchawki firmy Vedia? Nie pamiętam już modelu, ale pojawiły się jakieś nowe słuchawki BT od nich z funkcją SRS WOW HD i jakimś wzmacniaczem. Doradzcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się za takie opinie, ale bluetooth, jak kazdy inny sposob przenoszenia dzwieku bez kabli, ma nieco strat. Dlatego kabel na dzis dzien jest z zasady lepszy i kodeki, lepsze czy gorsze, sytuacji nie zmieniaja. Faktycznie musisz troche sam poeksperymentowac i jezeli znajdziesz cos, co uznasz za warte uwagi, napisz o tym na forum.

 

Sam przyznam, ze podoba mi sie opcja sluchawek bezkablowych, ale nieco wstrzymam sie z zakupami do czasu, az bede mial umiarkowana pewnosc, ze jakosc przekazu dzwieku stoi na podobnym poziomie, jak w przypadku sluchawek kablowych. To sie na pewno stanie, pewnie niedlugo, ale poniewaz watpie, zeby juz sie stalo i nie znam opinii to potwierdzajacych, to jednak poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności