Skocz do zawartości

Zapowiedź: VEDIA B6


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mają swoją stronę. Inne projekty pokaże ja, bo playery robił pierwszy raz dla nas.

 

Adres strony podam tu jakoś w przyszłym tygodniu (wyśle Ci go też na PW jak już podam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudzień, to odległy termin, aby podać dokładną datę, ale znając ostatnią zapowiedź T8 bedzie to w najlepszym razie koniec grudnia, początek stycznia...

 

Oj szał zakupów przedświątecznych, a co za tym idzie ogromna sprzedaż i zysk będzie wystarczającym bodźcem do skończenia prac na czas :).

 

[edit]

 

Nie miałem gdzie tego wrzucić :q.

gra.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu planowac wypuscic produkt w okolicach przelomu listopada i grudnia i pozniej sie spoznic na koniec grudnia. tak jak mowi bratbot - traci sie wtedy szal przedswiateczny i ogromne zyski. jak juz sie szykuje spory poslizg, to mozna wtedy porzadnie dopracowac odtwarzacz i wypusicc go na przyklad na wakacje nastepnego roku, ale to wtedy trzeba byc meizu lub czyms podobnym, zeby az taki poslizg serwowac. lepiej juz wypuscic niedopracowany do konca FW niz ominac taki syty okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeście się uprali na "kfiatki". To jest przykład. Wzory na playera wyłonimy w konkursie (ale raczej nie na forum, a w miejscu, gdzie są ludzie od wzorków - i robią je zawodowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam poziomu cen dla żadnego z naszych produktów. Przy obecnych wahaniach dolara, i przy tym, że sample dopiero będą robione, to jest dużo za wcześnie, żeby o tym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się właśnie boje o cenę tego cuda. Taki wypas pewnie będzie na poziome cenowym sklepowego V39. Ja się temu dziwić nie będę. Mnogość funkcji tego odtwarzacza jest oszałamiająca. Transmiter FM, duża autonomia, karty, dwa wejścia słuchawkowe, bogate wyposażenie. Oby się nie skończyło na tym, że będę mógł tylko się w EURO pobawić ;D Ale zobaczymy. Ja liczę na to, że cena będzie kusząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przed chwilą myślałem, że jest to dokładnie to czego szukałem, a żadna firma i żaden odtwarzacz mi nie pasował. Ale jedno mnie zasmuciło - te głośniki ... Mam uraz do nich po poprzedniej mp3. Gniazdo szybko się uszkadzało i wychodziło na to, że dźwięk rozlegał się i z słuchawek, i z głośników. No ale tu będą dwa gniazda, więc może nie będzie tak źle. (ktoś mnie pocieszy, że będzie dobrze :P?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę uzupełnienia:

 

* Kolorowy wyświetlacz LCD 2,4"

* Nawigacja poprzez joy oraz przyciski funkcyjne

* Dwa wyjścia słuchawkowe o równej mocy

* Czytnik kart microSDHC

* FM Transmiter (~1,5m)

* Około 40h odtwarzania muzyki bez przerwy

* Dwa głośniki

* Planowana obsługa audio: MP3, WMA (DRM), ASF, WAV, Ogg Vorbis, FLAC, APE, AAC

* Planowana obsługa video: AVI (320x240)

* Planowana obsługa foto: JPG, BMP, GIF

* Nagrywanie poprzez line-in także z zewnętrznego mikrofonu

* Częstotliwości w radiu ustawiane poprzez pliki INI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności