Skocz do zawartości

Polecany sprzęt grający (odtwarzacze, słuchawki)


zervis

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo praktyczny pomysł ;)

 

Ja od siebie chciałbym zaznaczyć, że słaby bas nie jest największą bolączką Westone UM1, prędzej ścięta w pewnym momencie góra.

Z resztą ja nie uważam tych słuchawek za warte swojej ceny :P

 

Dla mnie (i nie tylko dla mnie) touchpad Meizu nie był zbyt wygodny, przy kilkukrotnym kontakcie nadal irytował a obsługa sprawiała trudność.

Podobnie jak V39...

 

Można by dodać jeszcze T60 jako alternatywę dla tych, którzy wolą AAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście touch pad w meizu w ogóle nie przeszkadza, choć przyznam, że początki były trudne :)

Dodam, że meizu nie jest najlepszym playerem do odtwarzania filmów. W odtwarzaczach video może powinien się znaleźć zniesławiony Ipod touch ?

Jakość dźwięku podobno całkiem przyzwoita, do tego miliard bajerów, wielki wyświetlacz, wi-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mialem kupić irivera clixa 2gen, ale niestety w ostatnim czasie miałem bardzo pilne wydatki, więc postanowiłem że kupię coś tańszego.Zastanawiam się nad meizu m6(nie wiem która wersja lepsza Slim czy zwykła) i nad sansą fuze.Który player będzie lepszy i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności