Skocz do zawartości

Akumulator Padł ! :/


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

No i stało sie, padl mi akumulator w X5 :angry: Po powrocie do kraju i pierwszym ladowaniu, wpier przez USB, zauwazylem ze player laduje sie bez konca, po 6 godzinach ladowania odlaczylem go, okazalo ise ze sie naladowal do pelna, wiec nie przejmowlaem sie. Moje zdziwienie wzbudzil fakt ze bateria trzymala o wiele krocej. Pomyslalem ze moze to wina USB wiec podlaczylem klasyczna ldowarke. Okazalo sie ze ostatni prostokat, na wskazniku ladowania jest nieaktywny. Wszystko wskazuje ze zrobil sie sektor pamieci. Powoduje to skrocenie czasu grania o 3-4h :angry: Naprawde nie wiem jak jest to mozliwe w aku lit-jon po moze 10 ladowaniach?! Wada fabryczna - niestety.

Napisalem do cowonamerica - jeszcze nie odpisali. Pofytagowalem sie do polskiego serwisu iAudio, mily Pan uprzyjmie wyjasnil mi ze, zadnych palyerow iAudio, nie reperuje sie w kraju, wszystkie sa wysylane do Korei. Moj gwaranca z USA jest chyba aktualna,serwisasnt powiedzial ze musze poniesc koszta transportu do serwisu i "prace serwisowe" cokolwiek mialoby to znaczyc, nie przekraczajace 100zl. Jednym slowem lipa :/

Ale coz takie zycie, poczekam na odpowiedz z USA zaczne cos robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z serwisem Cowon ale z wlasnego doswiadczenia z iriverem polecam Ci serwis w Stanach.

Uwazam ze przyjeliby Ci na gwarancje nawet jakbys teraz go zapakowal i wyslal ale lepiej poczekaj na odpowiedź i pewnie numer RMA.

I niestety nastaw sie na 2-4tyg zycia bez playera. :(

Na szczecie masz jeszcze ifpa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety nastaw sie na 2-4tyg zycia bez playera. :(

Na szczecie masz jeszcze ifpa ;)

Wlasnie sie nastawilem psychicznie na taki okres oczekiwania, boli tylko nie fart, to naprawde nie mialo sie stac. Jestem pierwsza osoba ktora znam z taka dolegliwoscia aku tego typu. wyslalem maila do cowona dwa dni temu, niestety dalej brak odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety nastaw sie na 2-4tyg zycia bez playera. :(

Na szczecie masz jeszcze ifpa ;)

Wlasnie sie nastawilem psychicznie na taki okres oczekiwania, boli tylko nie fart, to naprawde nie mialo sie stac. Jestem pierwsza osoba ktora znam z taka dolegliwoscia aku tego typu. wyslalem maila do cowona dwa dni temu, niestety dalej brak odpowiedzi.

A ja jestem prawdopodobnie pierwsza osoba, ktorej padl piksel -.- Taki juz ten syfny swiat. Do 4 tygodni czekania Cie czeka, Goa....A ja na poczatku myslalem, ze mi go oddadza po 2 tygodniach max. Naiwny...naiwny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze ze ja polecialem na hardkorze :)

iriver napisał bym wyslal samego playera bez akcesoriow to go wsadzilem w koperte z babelkami, potem w druga z babelkami, pani na poczcie dala mi nie wiedziec czemu jescze jedna koperte z babelkami ;) i puscilem to priorytetem jako zwykly list za dwadziescia pare zlociszy B)

chcialem to jeszcze ubezpieczyc ale ta sama pani (glupia jakas) stwierdzila ze do USA nie mozna ubezpieczyć paczek ... no dziwne to tym bardziej ze jest w cenniku na ich www opcja ubezpieczonego listu do USA ale po kilku minutach tlumaczenia odechcialo mi sie z nia uzerac

Powiem szczerze ze troche sie obawialem czy a) player przetrwa podroz b)nasza wspaniala poczta nie zgubi przesylki. Na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze.

Gdybym nadal paczke zaplacilbym prawie 100pln...

 

No ale ty masz hdd wiec tu jednak zalecam wieksze srodki ostroznosci niz moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goa - relacjonuj swoją historię na bieżąco, zobaczymy jak się sprawy potoczą

Najgorsze jest to ze wada musiala wyjsc po przylocie do kraju, a nie w czasie gdy bylem w USA i moglem ja bez problemu zareklamowac :/ Adams na razie sprawa wyglada tak, ze czekam juz 5 dzien na odpowiedz na ktorys z trzech maili wyslanych do cowonamerica - dalej bez odpowiedzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz chyba zadzwonic na "błekitna linie" tepsy :D i zapytać sie.

Jesli jest taka opcja na stronie cowon to przede wszystkim zanim zadzownisz czy wyslesz maial powinienes zarejestrować swojego playera.

Mi odpisali z irivera dopiero na maila ktorego wyslalem bedac juz zarejestrowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minuta kosztuje 1,43zl to nie jest nie do przeskoczenia problem jednak, lezy w tym ze jak juz sie dodzwonisz, to musisz poczekac az jakis konsultant bedzie wolny, pamietam ze jak dzwonilem jeszcze ze stanow, to trwalo to z 10min. zanim zostalem polaczony :/

Na domiar zlego, nie moge sie zarejestrowac na stronie iAudio.com poniewarz po wypelnieniu wszystkich pol, gdy chce sie zarejestrowac wypluwa mi monit "Invalid Acces" - i ilipa nic nie mozna zrobic :/

 

EDIT:

 

Pojawil sie problem. Numer 888-453-8283 - jedyny numer na stronie CowonAmerica, nie moze byyc zrealizowany z Polski poniewaz zaczyna sie na 888. No i co teraz? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja mam troszke inne pytanie.

Czy ktos odwazyl sie rozkrecic X5 w celu zobaczenia jaka to jest bateria/akumulatorek?

Bo np na takim wolumenie w Warszawie mozna kupic wlasciwie chyba wszystkie rodzaje.

Jezeli ktos gdzies widzial jakies rozebrane zdjecia to chetnie bym obejzal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam X5L laduje go dopiero drugi raz ale za kazdym razem migaja mi tylko 4 segmenty, moze ktos ma podobnie jak ja ? i czy wrozy to jakis problem ? Nie wiem ile dziala mi na jednym ladowaniu bo jak to z nowym grajkiem duzo sie nim bawie

jezuu...

przeciez juz CI wczoraj odpowiadali

malo tego, zapytales tuz POD postem w ktorym byla odpowiedz

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=ST&...=79&t=4295&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam X5L laduje go dopiero drugi raz ale za kazdym razem migaja mi tylko 4 segmenty, moze ktos ma podobnie jak ja ? i czy wrozy to jakis problem ? Nie wiem ile dziala mi na jednym ladowaniu bo jak to z nowym grajkiem duzo sie nim bawie

Ja mam DOKLADNIE to samo - tylko 4 segmenty :/ Sparwdz jeszcze czy dziala ladowanie przez USB ale juz wroze ze nie. Player prawdopodobnie do wymiany tak jak moj, moze fada fabryczna ogniw?

 

PS. Cowon America NIE wysyla playerow do Polski :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności