Skocz do zawartości

Kiedy X5l?


Wodżas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
OK. Z tego co wiem z działu handlowego, za 2 tygodnie będą już dostępne X5L :) ceny jeszcze nie znam, ale z tego co wiem nie będzie ich na początku jakoś dużo.

ekstra.. za dwa tygodnie..

a potem za kolejne dwa :angry:

 

mejl jaki dostalem z omnimo 23 wrzesnia

 

"Witam!

Wersje L będą w połowie października.

X5 (20gb) L -1599zł

X5 (30gb) L - 1799zł

Przy przedpłacie, mozemy zaoferować 15% zniżki. Oferta ważna jest niestety tylko do wtorku przyszłego tygodnia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy znizka przy przedplacie równiez obowiazuje teraz :>

 

Jaka bedzei cena wersji L??

cene przeciez podalem :unsure:

a czy znizka obowiazuje teraz to nei wiem bo

a/ miala obowiazywac tylko do dwudziestegoktoregos wrzesnia (czyli ww. wtorku)

b/ sklep.iaudio.pl nie dziala

c/ omnimo nie odpowiada na mejle

:angry::angry::angry:

wolny rynek "cenzura"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak to nie slychac???????? wczoraj kupilem x5l w mp3store na alejach jerozolimskich ;)

no to git.. tylko kiedy bedzie w necie?

nie mam zamiaru jechac do kochanej stolicy, tudziez innego miasta z mp3store zeby sie przekonac ze juz nie ma albo chwilowo sklep zamkniety :unsure:

na stronie iaudio.pl standardowo cisza :(

 

jak z gruboscia? daje rade czy jednak przeszkadza? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja posiadam X5L przywiezionego ze stanów i się ciesze.

Oczywiście jest "ciut" grubszy od x5, no ale musi być. Masz za to 35h słuchania muzy a nie 8h. A co do tej grubości to bym nie przesadzał. Kiedyś biegaliśmu z wielkimi walkmanami i było ok. Mnie bardziej niż ta grubość przeszkadza waga. Jest ciut za ciężki. I tak jest duży. Przy jego wysokości i szerokości, te milimetry wiecej w grubości przy x5l a x5, nie stanowia aż takeij przeszkody. Za to różniaca w długości działania baterii mówi sama za siebie.

 

Ja sie nawet chwilę nie zastanawiałem czy x5 czy x5l. Do tego dzis porzekonwertowalem film w divx i ogladalem go na x5l. Z 700 MB zrobil 96,8 MB a film wyglada na tym wyswietlaczy po prostu wysmienicie. W jakichs podrozasz (poc czy samochodem) ładuje całego playera filmow i nawet na chwile sie nie nudze nie martwiac się że mi bateria siądzie.

 

Ale wybor nalezy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności