Skocz do zawartości

MP4 D-Wave


Gość Piotrek52090

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrek52090
ja osobiście radzę zwrócić i kupić coś markowego

 

 

Może i tak ;( ale bardzo mi na niej zależy ;( i wszystko bardzo dobrze chodzi oprocz tego ;/ A czytałem na forach że niektórzy to zrobili ale niestety nie powiedzieli jak <zly!> Więc Jak ktoś to wie jak to zrobić ! to napiszczie tutaj lub na gg 4070744 ! Błagam Pomózcie ! Zależy mi na tym ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek52090
Jak się chciało "mp4" to teraz ma się takie historie ;) Ale cżłowiek najlepiej uczy się na błędach, choć niektórzy nie wyrastają z takich "bajerów"...

 

 

Wiem ale własnie studiowałem to już wczesniej ;/ jak konwertowac i tp ;/ ale ten prgram co dali na plyte zkonweruje ale potem na mp4 pisze ze niewlasciwy format. Nie wiem moze czepia sie rozmiarów ;/ ale tylko jeden da sie zrobic ;/ Probowalem innymi programami i tez zero skuktow ;( jak wiecie co zrobic pomozcie blagam !! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety :( Nie działa Spróbójcie mi pomóc Prosze ! ;(

musisz ustalic najpierw jaki dokladnie ma to byc format, rozmiar w pikselach, bitrate i dopiero wtedy konwertowac. a total video converter radzi sobie z wieloma formatami i dziala znakomicie, zatem wlasnie ten program polecam.

 

ps. pisze sie skonwertowac. s, nie z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek52090
mam rozwiązanie:

wyrzuć to dzieło szatana do kosza zanim kogoś skrzywdzi

 

 

Nie przesadzaj troche gam01:( ona jest naprawde spoko tylko musze to z tym video zrobic :(

 

grochalek90 Dzieki spróbuję dzisiaj jeżeli nie bedzie dzialalalo :( to napisze tutaj jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności