Skocz do zawartości

Audio-Technica ATH-ES7


baols

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj podróbeczki:

http://allegro.pl/item610522835_ath_es7.html

 

-"witam, ja w sprawie sluchawek z allegro audio-technica. Jak dlugo je posiadasz i czy masz karte gwarancyjna?

-"posiadam je rok i nie posiadam karty gwarancyjnej jeśli nie jesteś do czegoś pewien nie licytuj"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Chciałbym ogłosić wszem i wobec. Połączenie ath-es7 z Ipod Touchem jest warte wszystkiego. Zestawu słucham od dziś rana, non stop od 12 godzin. Znalazłem to czego od dawna oczekiwałem od sprzętu przenośnego. Po prostu coś niesamowitego... Achh.. Niedługo pojawi sie recenzja i jednego i drugiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ogłosić wszem i wobec. Połączenie ath-es7 z Ipod Touchem jest warte wszystkiego. Zestawu słucham od dziś rana, non stop od 12 godzin. Znalazłem to czego od dawna oczekiwałem od sprzętu przenośnego. Po prostu coś niesamowitego... Achh.. Niedługo pojawi sie recenzja i jednego i drugiego:)

 

To mowisz, ze kiedy przyjezdzasz z es7 do Wrocka :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Stara recenzja, ale trochę odkopię. Miałem przez pewien czas Audio-Technica ATH-ES7. Zupełnie nie zgadzam się z recenzją. Można z niej wywnioskować, że słuchawki są niewarte swojej ceny. Z tą średnicą za kotarą to już zupełne nieporozumienie. Być może nie jest ona tak wypchnięta jak w KSC75, ale jeśli chodzi o szczegółowość czy holografię to nie mamy o czym dyskutować. Na ES7 słyszałem przesuwanie stołka czy świsty wdychanego powietrza gdzieś tam w tle nagrania. KSC75 nie można odmówić bardzo dobrego stosunku cena/jakość, niemniej jednak ES7 to już bardziej w dużym przybliżeniu takie zminiaturyzowane Shure SRH840. Imersja dźwięku to coś czego nie znajdziecie w płasko grających Kossach. Jeśli macie okazję kupić, to są one zdecydowanie warte wydania pieniędzy w przypadku zastosowania portable. Mają też jedną poważną wadę - nieprzemyślaną konstrukcję. Dłuższe delektowanie się muzyką zaczyna być po pewnym czasie uciążliwe ze względu na wątpliwą wygodę i dość szybki efekt "grzania uszu" - tak gdzieś po 30 minutach zaczyna dawać się to coraz bardziej we znaki. Grzanie można pewnie wyeliminować przez zakup welurowych padów z ebay, gorzej z przyleganiem do głowy. Do pełni szczęścia trzeba by pewnie przetransportować przetworniki do innej obudowy.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności