Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie - Clip 4GB


korona1973

Rekomendowane odpowiedzi

nie zamykajcie watku, po prostu ignorujcie te mniej wnoszace do sprawy posty...wydaje mi sie ze wszystkie wazne rzeczy juz zostaly wypowiedziane glosno, fakt ze w tej chwili wszyscy czekamy na dostawe 1st paczki jest powszechnie znany i ze to od niego uzalezniamy dalsze kroki niemal intuicyjny(jesli dla kogos nie jest intucyjny i wymaga dowodu naukowego, sugeruje lekture czegos z teorii gier).

 

sprawa kompletowania drugiej listy, tutaj okazalbym sie bardziej liberalny, ze wzgledu na to ze aktywna bezczynnosc, czyli stanie w kolejce jest o tyle lepsza od tej pasywnej, czyli bycia poza kolejka, ze wystarczajaco skutecznie kanalizuje nadmiar energii, i daje poczucie uczestnictwa w biezacych wydarzeniach.

 

kasztaniak zdaje sie podjal sie prowadzenia listy spolecznej. prosil o wpisy od tych ktorzy chca clipy...i niech oni sie tutaj wpisuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zapytam się się siostry czy by chciała (koniecznie chce z kartą = Fuze). A może się skusi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z pracy.

jest 15 i jak na razie sprawdzilem ,ze wszystkie sie odpalily. po jedzeniu i jakichs sprawach bede sie dalej bawil/sprawdzal.

cli1.JPGcli2.JPG

 

kozacki pasek do krotkich spodenek hahaha (widac, ze mam odpalony komputer i chyba nawet forum juz mialem ,zeby zaraz wrzucac zdjeciowki)

cli.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, tylko, ze te dwa clipy z moimi sutami sa po 120zl, wiec dwie pierwsze osoby, ktore sie zglosza dostana te, na ktorych sa moje cyce.

 

przy okazji: dostalem juz adresy od malasa, javacrisa, brestindera, korony 1973, esdera i baolsa. na reszte czekam. kazdemu z osobna bede dawal znac jak jego przelew dojdzie i jak do niego nadam przesylke. jak ktos chce jakichs konkretnych testow swojego sprzetu (hahahaa), to trzeba sie wczesniej ze mna dogadac na PW i liczyc sie z tym, ze zajmie mi to troche czasu - szczegolnie jesli chodzi o testowanie baterii. zaraz podpinam sluchawki isprawdzam, czy dziala radio i jak gra. musze sprawdzac wszystkie? wygladaja na te same odtwarzacze... no dobra, sprawdze, czy nie ma jakichs uszkodzonych wtykow i czy radio gra, ale nie wiem, czy jest sens nie wiadomo co sprawdzac jeszcze. no chyba, ze komus zalezy, to dawajcie znac na PW i uzbrajajcie sie w cierpliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomker, imo możesz sprawdzić czy działa po podpięciu do kompa i czy działają słuchawki, mi więcej nie trzeba, żadnego sprawdzania radia ani takich pierdół. A jak nie masz czasu to nie sprawdzaj nic, jak najszybciej chciałbym go dorwać w swoje łapska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomker, imo możesz sprawdzić czy działa po podpięciu do kompa i czy działają słuchawki, mi więcej nie trzeba, żadnego sprawdzania radia ani takich pierdół. A jak nie masz czasu to nie sprawdzaj nic, jak najszybciej chciałbym go dorwać w swoje łapska ;)

Sądzę podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że już doszły. Chwała Tomkerowi za podjęcie się tego wyzwania, życzę szybkiego (no i udanego) pakowania i wysyłania :) .

 

edit: ja myślę, że lepiej byłoby, jakby inna osoba zajęła się drugim zamówieniem. Przy dwóch seriach nie dość, że Tomker poświęci sporo czasu na całą akcję to jeszcze może się okazać, że ktoś nie zapłaci (lub będzie miało miejsce inne losowe, nieprzewidziane wydarzenie) i zrobi się bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że się chłopaki z forum połakuszą na clipa z sutem innego kolegi z forum tom się niespodziewał..... ;). Co do sprawdzania clipów - wiem, że to czasochłonne itp. ale po sprawdzeniu była by pewność, że każdy dostanie tak samo działający sprzęt i że nikt nie będzie pokrzywdzony.

@tomker - przelew jutro z rana do Ciebie światłowodem pędzi. :D

a tak w ogóle to Dzięki Ci ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem na razie kazdego clipa, ze gra muzyke preloadowana i ze dziala radio. teraz po kolei zmieniam je na MSC, podpinam do komputera, wgrywam "certainly" badu (w ogg) i pozniej slucham, czy brzmi tak samo fajnie jak na moim clipie (do ktorego podpinam sluchawki za kazdym razem jak wypinam z ktoregos czterogigowego). trzy juz sprawdzone i wszystko cacy.

ja (na dwugigowym) mam FW V01.01.29A, a w tych czterogigowych jest V01.01.29F (kazdego z osobna nie sprawdzam, ale spodziewam sie, ze FW jest wgrany ten sam...). nie wiem jaka to roznica, w kazdym razie ogg gra.

 

czyli testy, ktore robie to na razie radio, bycie widocznym przez komputer, odtwarzanie ogg i dzwiek. cos jeszcze mozna sprawdzac? nie bede wgrywal na kazdego 4gb plikow, zeby sprawdzic, ze rzeczywiscie jest 4gb. to juz trzeba miec paranoje, zeby sie tego bac. nie wierze, ze komus chcialoby sie tak dobrze go podrobic... baterie moge sprawdzac na specjalne zyczenia, bo zeby kazdemu, to chyba troche jednak szkoda czasu. jakby cos, to czekam na PW.

 

jeszcze jedna mysl odnosnie przelewow - fajnie by bylo, jakbyscie wpisywali w tytule przelewu swojego nicka, zeby mi bylo szybciej szukac. musze porzadku pilnowac, zeby nic nie spieprzyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj Pan spokój, wystarczająco dużo już sprawdziłeś, jak te 3 grają tak samo jak Twój, to nie wierze, że reszta okaże się pięknymi fake z takim samym firmware i odtwarzaniem ogg.

Szkoda Twojego czasu na sprawdzanie. Baterii też szkoda sprawdzać, bo wg. tego co pepiczek pisał na aukcji clipy są nowe, a jak na takie wyglądają to jaki jest sens to sprawdzać?

 

Zrobiłeś już swoją robote świetnie, odpocznij sobie ;-)

 

no, się nie chwaląc, ale ja tytule przelewu dałem nick ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności