Skocz do zawartości

Wybór MP3 ! ? !


_Ajvon_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) mam problem bo chcę kupić dobre MP3 ale jakoś nie umiem sie zdecydować na jakiekolwiek bo tu na forum ofert jest pełno

i każdy następny oferuje niby lepszą propozycje modelu i od tego wszystkiego sie pogubiłam.

Tak więc szukam mp które ma bardzo dobrą jakość dźwięku ponieważ chciałabym słuchać na nim mocnych dźwięków (techno, trance, house itp.),

żeby miało 2 GB no i żeby minimum wytrzymał ok. 10h (!) a no i cena do 200zł :]

 

Zastanawiam się czy opłaca mi sie kupić CREATIVE MUVO T200 lub CREATIVE ZEN + lepsze słuchawki ?

( z tego co czytałam MUVO wytrzymuje max 3h a nie tak jak piszą w ofertach ze 9h <_< a ZEN jest nawet ok )

 

Doradźcie jakie odpowiednie mp i słuchawki ma wybrać? ? ?

 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :) :) :)

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) mam problem bo chcę kupić dobre MP3 ale jakoś nie umiem sie zdecydować na jakiekolwiek bo tu na forum ofert jest pełno

i każdy następny oferuje niby lepszą propozycje modelu i od tego wszystkiego sie pogubiłam.

Tak więc szukam mp które ma bardzo dobrą jakość dźwięku ponieważ chciałabym słuchać na nim mocnych dźwięków (techno, trance, house itp.),

żeby miało 2 GB no i żeby minimum wytrzymał ok. 10h (!) a no i cena do 200zł :]

 

Zastanawiam się czy opłaca mi sie kupić CREATIVE MUVO T200 lub CREATIVE ZEN + lepsze słuchawki ?

( z tego co czytałam MUVO wytrzymuje max 3h a nie tak jak piszą w ofertach ze 9h <_< a ZEN jest nawet ok )

 

Doradźcie jakie odpowiednie mp i słuchawki ma wybrać? ? ?

 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :) :) :)

 

:D

 

z takich tanszych to clip; iriver t60

i nie wiadomo co rozumiesz pod bardzo dobra jakosc dzwieku (bo te wymienione modele to raczej takie nie są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to żeby sie dobrze słuchało np. żeby nie charczało (bo tak zazwyczaj jest chociaż wiem że to zależy też od jakości słuchawek) albo przerywało bo jak wspomniałam lubię słuchać mocnych bitów i chę żeby to jakoś wytrzymało...

 

a co do tych modeli to wiem że są słabe a i podałam je tylko tak przykładowo bo przeglądałam oferty i te mi wpadły w oko no ale że nie są odpowiednie dlatego proszę o propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Tak więc szukam mp które ma bardzo dobrą jakość dźwięku ponieważ chciałabym słuchać na nim mocnych dźwięków (techno, trance, house itp.)...

Czy do tego rodzaju muzyki potrzebna jest bardzo dobra jakość? Można powiedzieć, że do każdej muzyki przydałaby się "dobra jakość" ;) Ale w tym przypadku może bardziej chodzi o słuchawki dobrze grające niskie dźwięki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden player nie charczy ani nie trzeszczy - no chyba ze jest uszkodzony. dobra jakosc to pojecie wzgledne - tym bardziej przy playerach, gdzie nierzadko bywa, ze roznice brzmieniowe sa subtelne i wieksza roznice dzwiekowa przynosi zmiana sluchawek. za mala kase mozesz kupic sanse clip. reszte kasy przeznacz na jakies sluchawki, bo te stockowe sa delikatnie mowiac beznadziejne. za niecale 50zl kupisz wersje ekonomiczna dousznych Vedia VP-SRS200. Jak chcesz cos sporo lepszego to zainteresuj sie nausznymi koss ksc 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności