Skocz do zawartości

iriver SPINN


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiadomo w końcu kiedy się pojawi ? :(

Przeglądając testy widze , że jakoś nie pochwalają dźwieku ...

Chyba nie będe czekal i kupie iPod'a Touch ma to co trzeba

Dobra jakość dźwięku , wi-fi do neta , duży wyswietlacz do filmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tylko kup Touch'a 2 generacji .Gra lepiej od 1 gen , ma wiecej ustawien audio i ma guziki od glosnosci po lewej stronie obudowy.

Gra glosniej i lepiej niz Cowon D2 ............. ktorego sprzedalem po tyg - a tak byl zachwalany.

Duzy ekran i multitouch robia z Ipoda Touch najlepszego playera z dotykowym ekranem - sory ,ale tego ekranu jeszcze nikt nie pobil i nie zapowiada sie zeby byly jakies zmiany w najblizszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tylko kup Touch'a 2 generacji .Gra lepiej od 1 gen , ma wiecej ustawien audio i ma guziki od glosnosci po lewej stronie obudowy.

Gra glosniej i lepiej niz Cowon D2 ............. ktorego sprzedalem po tyg - a tak byl zachwalany.

Duzy ekran i multitouch robia z Ipoda Touch najlepszego playera z dotykowym ekranem - sory ,ale tego ekranu jeszcze nikt nie pobil i nie zapowiada sie zeby byly jakies zmiany w najblizszym czasie.

 

:lol: :lol: :lol: Touch nie gra głośniej od d2 ( lepiej także nie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zdementować jako by ipod touch grał głośniej niż D2, miałem okazję słuchać toucha przywiezionego z USA i był on cichszy niż cowon (oczywiście ustawiłem głośność na 100 %), do d2 są różne softy ja mam ten z skalą głośności do 50 istnieją też takie do 40.

Warto także zaznaczyć że w d2 skala głośności nie przyrasta liniowo, im dalej do końca tym głośniej.

Touch gra rzeczywiście dobrze myślałem nad jego kupnem lecz zdecydowałem się na D2 i nie żałuję gdyż brzmienie dziecka cowona dużo bardziej mi się podoba.

Polecam toucha ale 2gen. ona ma najlepszy procesor ze wszystkich (tak mi się wydaje i chyba ktoś z tego forum już o tym wspominał), wifi na produkcie apple także działa w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 50 mialem. Ustawialem w roznych wariantach , dobieralem zeby bylo glosno ;)

Jak dla mnie gral glosniej i tyle, jak ktos umial sobie lepiej ustawic , to D2 mogl mu grac glosniej - tego nie przecze. Ja tylko stwierdzam ,ze jak dla mnie ipoda touch gral glosniej i go sobie zostawilem.

I Touch 2 gen gra lepiej niz 1 gen . Mialem obydwa , i watpie zeby ekran w S9 pobil ten w Touchu. Ale pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności