Skocz do zawartości

T30


Despo

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak Txx mają słabszy dyktafon no to teraz wad jest już multum...

 

- słabszy dyktafon (używam go codziennie)

- brak radia (codziennie godzinkę, no i jak mp3 się znudzą mamy kilkanaście stacji)

- brak joy-a (miałem jakiś czas playery z przyciskami i joy-a nie przebiją !)

- krótszy czas działania (wiadomo że im dłużej tym lepiej)

- brak pokrowca (często się przydaje zwłasza jak się "aktywnie korzysta", zresztą nie chciałbym mieć porysowanego playera)

- brak line-in (lepiej żeby było bo nigdy nic nie wiadomo)

 

+ cena (lepsza, ale mimo to jeszcze spora)

+ obsługa *.ogg bez ograniczeń (i tak mało mam ogg-ów a tym bardziej tych poniżej 96kbps)

+ ... (więcej plusów ja nie widzę... no może dla niektórych będzie plusem rozmiar, albo nowy dizajn - mi się podobają średnio... nie są złe ale nie ładniejsze od ifp-7xx, a mniejszego playera niż ifp nie chciałbym mieć... nie lubię się grzebać w takich miniaturkach; ifp jest bardzo poręczny - ergonomiczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

slabszy dyktafon- tzn nadaje sie do notatek glosowych ale nie np do nagrywania wykladow.

brak radia - radia tylko w samochodzie slucham + mecze jak mnie w domu albo w barze nie ma

brak joy'a - kwestia przyzwyczajenia, i tego jak jest menu skonstruowane

krótszy czas dzialania- jak wyzej, a ponadto dodatkowy aku przecierz zawsze powinno sie miec przy sobie, wezcie rowniez pod uwage rozmiar aku jak i przecietna pojemnosc akumulatorow aaa i aa

brak pokrowca- zgadzam sie, chociarz przy tych rozmiarach to sie nie dziwie

brak line in - wg instrukcji i opisu w sklepie to jest (funkcje nagrywania->glosnosc->"Automatyczny start po podłączeniu źródła do Line-In (wejścia liniowego)") znajduje sie jak w ifp-7xx kolo wejscia sluchawkowego.

 

rozmiar playerka moze byc + jak i -

- dla ludzi z duzymi palcami i tych co gubia rozne male rzeczy

+ dla pozostalych

co do ogg to dla mnie jest malo wazne bo slucham przewaznie mp3 (90%)

 

Sciagnijcie sobie instrukcje obslugi (moj poprzedni post)

 

Ogólnie rzecz biorac wg mnie to jest oem (w europie) wersji ifp z paroma poprawkami. Gdybysmy miali wersje azjatycka to by nie bylo problemow co jest lepsze, kwestia by byl tylko wyglad.

 

Minusem w tej chwili jest oprogramowanie, zawierjace jakies bledy i ograniczenia.

 

Ktos napisal na forum ze go ma ale jeszcze rzadnej recenzji nie wystawil, pewnie do konca tygodnia juz cos bedzie wiadomo. Narazie oczywiscie subiektywnie, bo z playerkami jest jak ze sluchawkami. Jak sie zmienia sluchawki dobre na bardzo dobre to sie roznicy nie widzi, a jak juz to na poczatku ocenia sie nowe negatywnie, a z czasem przekonuje sie ze sa lepsze. Mam nadzieje ze bedzie tak z tym modelem ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności