Skocz do zawartości

Zestaw na poczatek za 400zł


Gość Macq

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora na zakup czegoś konkretnego. Przerobiłem do tej pory paróweczkę o nazwie SlipMP3 i 2 telefony muzyczne. Wrażenie niekoniecznie dobre. Po wypłacie jestem w stanie wyłożyć 400zł na jakiś zestaw.

Ogólnie to co mnie interesuje to MP3/MP4 player (2-4gb) najlepiej ze slotem na kartę i baterią która wytrzyma te ok 20h przy słuchaniu mp3. Chciałbym by nie rozwaliła się po delikatnym upadku (oczywiście rzucać nią nie będę). Jeśli chodzi o słuchawki... nie jestem audiofilem. Interesują mnie dokanałówki - pchełki wypadają mi z uszu. A w nausznikach wyglądam jak kosmita.

Przejrzałem już forum dość dokładnie i wstępnie zdecydowałem się na irivera e100 i słuchawki SHE9500.

Pod uwagę biorę też Fuze lecz jakoś mam większe zaufanie do firmy iriver... ;)

 

e100 można zakupić za 300zł (4gb) słuchawki za ok 70zł. Czy w tej cenie znajdę coś bardziej optymalnego?

Produkt irivera mi się podoba, nie przekonuje mnie tylko dość kiepsko wyglądający plastik. (zwłaszcza przy głośniczkach - które zresztą o kant dupy można potłuc :) )

Opinie na temat tego playerka sa podzielone.

Czy za tą kwotę (wiem że niezbyt wysoką) moglibyście coś zaproponować?

Aha i ostatnia sprawa, fajnie by było jeśli można by było coś znależć w W-wie, jakoś nie mam zaufania do sklepów internetowych - choć jeśli nie będzie innego wyjścia to trudno :)

 

pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macq: za kilka dni będę mógł przesłuchać Clipa (a _podobno_ Fuze brzmi b.podobnie), więc (jeśli chcesz) będziesz mógł poznać opinię o nim kolejnego miłośnika iriverów (choć ukształtowanego na nowszej części T-series i H10, ifp nie dane mi było słuchać). Co do słuchawek, moje prywatne zdanie jest takie: mało mnie obchodzi czy ktokolwiek się za mną ogląda. Przez pewien czas również miałem poważne opory nad czymkolwiek nausznym, ale po k26p zmieniłem zdanie (K518 są większe od k26, ale mniej od nich "ekstrawaganckie" w wyglądzie), a IMO żadne dokanałówki (a tym bardziej pchełki) w tym przedziale cenowym nie zaoferują jakości dźwięku porównywalnej z nausznikami (standardowo: PX100, KPP, ww. AKG z akcentem na k518, może te AudioTechniki od Jabena - jest o tym wątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, px100 są rewelacyjne, nie rzucają się aż tak w oczy bo są bardzo małe jak na nauszne.

<autoreklama> No i mam takie do sprzedania :] bardzo tanio, info na pw lub gg:3200495 <autoreklama>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

E100, to zdecydowanie jeden z gorszych odtwarzaczy iRivera. Porównywałem go bezpośrednio z Clixem 2 Gen. i przyznaję, że E100 wygląda przy nim, po prostu żenująco słabo. Zdecydowanie odradzam zakup E100. Fuze będzie tutaj o wiele lepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobra wiadomość. Jeśli zakupie Fuza to taką kartę kupię. 12gb... tyle muzyki nie mam póki co. :huh:

 

Tadeus, a czy w podobnej półce cenowej znajdzie się coś bardziej optymalnego? I co rozumiesz poprzez:

Szkoda, ze sam dzwiek fuza jakos specjalnie nie porywa.
?

Czy jesteś zadowolony z odtwarzacza czy myślisz nad zmianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mysle o tym playerze mozna sobie poczytac tu > http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...mp;#entry395106

 

Generalnie, dobrze to on na pewno gra. Po prostu po zmianie spodziewalem sie czegos lepszego, a jest po prostu inaczej ;]

Ale brzmienia poprzednich playerow tez od razu nie polubilem (no moze poza m6). Spokojnie sie wslucham, wyprobuje rozne sluchawki i pewno w koncu przywykne.. jak nie to zmienie :P Ale zle na pewno nie jest. Wiadomo brzmienie - kwestia gustu.

Moim zdaniem mozna smialo brac.

 

No chyba ze masz okazje przesluchac wiekszosc playerow i wybrac sobie to ci sie najbardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności