Skocz do zawartości

No-name - [prawie] kopia Ondy vx747.


dumbler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

tydzień temu kupiłem odtwarzacz mp3/mp4 :

http://allegro.pl/item393794525_4gb_mp4_pl...screen_uv4.html

Kupiłem go głównie przez moją porywczość i spontaniczność. Na licytacji.

Nie kupiłem go jednak za 250zł lecz 2x taniej na licytacji. Przebiłem sobie cenę na 140zł i tym samym przebiłem wszystkich :D

Ten odtwarzacz jest tej samej firmy co podany w linku - z tego samego sklepu.

Pierwsze wrażenie - bomba.

Jednak po którymś tam odsłuchaniu muzyki stwierdziłem że jest ona dość słaba :angry:

Zawiodłem się i to bardzo. Ale przypomniałem sobie że nigdzie w ofercie na aukcji nie pisało o słuchawkach dobrej jakości. Postanowiłem sprawdzić czy kiepska muzyka to wina odtwarzacza czy słuchawek. Okazało się że dali mi bardzo lipne słuchawki.Grają gorzej niż moje stare słuchawki kupione za 5zł w kiosku. Podłączyłem pożyczone słuchawki które kosztowały 30zł i okazało się że dźwięk jest zaskakująco dobry.

Jeżeli ktoś chciałby jakąś mini recenzję, ma pytania to śmiało - odpowiem na wszystko.

 

A teraz pytanie mam ja.

Czy za pieniądze, które mi zostały opłaca mi się kupić SRS 200 ? Czy może są jakieś leprze słuchawki w tej cenie?

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie zależałoby mi na tym żeby ludzie nie słyszeli przesadnie tego co ja słucham i żeby dźwięk skupiał się na mnie. Odtwarzacz nie gra extra głośno więc słuchawki mogłyby być głośne. A może to wina tych moich z zestawu które cicho grają. Bo te drugie grały już głośniej.

Czyli o ile dobrze kojarzę - słuchawki dokanałowe. Ale i tak wszystkie rodzaje (douszne, dokanałowe) wchodzą w grę.

Mam do wydania na słuchawki nie więcej niż 60zł (bez przesyłki). Jakie znacie najlepsze słuchawki za tą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jakość dźwięku różni się w dokanałowych i dousznych? No i czy duża jest różnica między ep-630 a she9500. Niestety Panasonica na allegro nie znalazłem. A kupować będę raczej tylko z allegro bo wszystkie sklepy komputerowe w okolicy są tragicznie wyposażone a z tych lepszych słuchawek mają tylko SRS 200 na zamówienie, ep630 (chyba widziałem w media-expert) i kossy na zamówienie. Oczywiście mają bardzo dużo innych modeli ale albo za drogie albo nieznane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj w Media-Expert i znalazłem słuchawki ep-630. Były tanie (49zł) to kupiłem :D. No i przede wszystkim nie znalazłem ani srs200 ani she9500. Właśnie słucham muzyki na moim nowym odtwarzaczu i jeszcze nowszych słuchawkach. Liczyłem na dobrą jakość dźwięku a okazało się że jest fenomenalna :D Piękne gładkie bazy, świetna głębia, przestrzeń i wszystko to co składa się na dobry dźwięk :D Jak dla mnie - dźwięk "wymiata". No i nie wyobrażam sobie tego np z she9500 :) Niewykluczone że za jakiś czas zmienię epeki na she ;] Choć wątpię żeby ten dźwięk szybko mi się znudził hehe :P

Co do izolacji dźwięków z otoczenia - rzeczywiście prawie nic nie słyszę poza dźwiękiem z odtwarzacza :)

 

Dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie :) Nie mam tyle kasy żeby przesadnie szaleć ;]

Odtwarzacz tak czy tak wymieniam za rok ;] więc słuchawki prawdopodobnie w podobnym czasie :)

Ten odtwarzacz jest dla mnie takim jakby na próbę. Za rok będę już dobrze wiedzieć czego chcę i na co zwracać uwagę ;]

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności