Skocz do zawartości

Słuchawki Fostex T-7


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Snusmumriken

Nie wiem, czy cokolwiek to da, ale może by parę osób napisało do Art Technology w sprawie tych słuchawek, bądź co bądź ich oferta była najlepsza i sklep wygląda na konkretny, poza tym wątpię by cena skoczyła jakoś drastycznie w górę, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w midi szybki kontakt i towar doszedł w ciągu 2 dni cena 236zł. Fostex niestety tylko jedna firma na całą Polskę eksportuje i każdy inny sklep dzwoni właśnie do megamusic a oni z tego co wiem to słuchawki będą mieli dopiero pod koniec lutego...więc trzeba polować na ostatnie sztuki w sklepach, nie radze sie sugerować tym co widać na stronach bo większość i tak ma nie aktualne cenniki najlepiej dzwonić i sie pytać...co do samych słuchawek to nie spodziewałem się że tak zagrają dopiero jestem na etapie ich grzania i każdego dnia mnie zaskakują bo coś nowego sie pojawia w brzmieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym midi gadałeś z nimi o cenie? Bo teraz na ich stronie są niby po 289. Będzie nieciekawie jeśli ta nowa dostawa po tyle będzie stała, będę musiał znowu zakup odłożyć na kolejny miesiąc heh.

 

ja u nich kupilem w tamtym tygodniu w poniedzialek za 236zl niestety kryzys i do nas dochodzi i kazdy chce zarobic poki sie da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh już ich chyba nie ma w Polsce...

witam, niestety - stany magazynowe się wyczerpały, nie ma tych słuchawek u dystrybutora, według zdobytych informacji:

T7 będą dopiero za ok 2 miesiące

midi.pl

 

zamówiłem wczoraj, wszystko ładnie a dzisiaj mi to przysyłają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Snusmumriken

Mam i ja Fostexy, pierwsze wrażenie: "Cóż one takie małe?" :) na zdjęciach jeśli chodzi o wielkość zupełnie inaczej wyglądają, ale nie jest to jakaś wada.

Co do dźwięku, pierwsza miła rzecz to zupełnie inny bas, niż miałem sposobność do tej pory doświadczać, w ogóle wydaje mi się, że niskie tony są łagodne bardzo, ale dają radę, wystarczy włączyć coś na głębokim bicie/uderzeniu, żeby usłyszeć dobitnie bas. Co najważniejsze jednak to średnica, na razie słuchałem trochę Carla Orffa i pięknie mi ta klasyka gra, generalnie(jeśli dobrze się wyrażam) podoba mi się wszechstronność, szerokość dźwięku. Teraz słucham Neurosis, czyli takiej mozolnej łupaniny(jak ktoś kojarzy to teraz konkretnie leci Locust Star) i co mi się w tym podoba to selektywność, słyszę więcej, wyraźniej. Nie wiem co więcej pisać, dla mnie to zasadniczy krok w dźwięku, wcześniej słuchałem tylko na Creativach T3100. Aha, słucham FLACów z komputera z zintegrowanej karty dźwiękowej, tak więc po przesiadce na lepsze źródło liczę na jeszcze więcej. Jutro(w sumie dziś) mam zamiar iść do kolegi posłuchać trochę na odtwarzaczach CD, zobaczę jak to się prezentuje z takiej perspektywy. Czyli na razie wszystko in plus ;) Coś kiedyś jeszcze skrobnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności