Skocz do zawartości

iriver x20 czy E100?


Gość put

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie na tym forum odradza CI X20, ale jak dla mnie brzmi calkiem przyzwoicie, ma fajne menu i niezle glosniki. Z drugiej strony E100 na pewno nie brzmi zle. Moze brzmiec gorzej od czesci playerow, ale na pewno nie jest zly brzmieniowo, jest dosc solidny, ma duzy ekran. Wybierz to co bardziej Ci sie podoba i co bardziej sie oplaca, a na pewno bedziesz zadowolony, bo w gruncie rzeczy to niezle playery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozumiem, że Clix2 nie wchodzi w grę?

Ja mam E100 już chyba 2 miesiące i nie mam z nim większych problemów.

Wprowadzane "łatki" skutecznie naprawiają wszystkie błędy.

 

Sądzę, że przy tym wyborze musisz kierować się gustem, który ci się bardziej podoba itp.

No i E100 może łyknąć większe karty (bo chyba do 8 GB) niż X20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął e100 chociażby dlatego że jest nowszy i dłużej będzie miał wsparcie. :)

Drugi powód to to że jest robiony przez iriver a nie tylko pod jego marką :P

 

Co do brzmienia, wygody użytkowania się nie wypowiadam bo nie miałem x20 :P

Ale mogę powiedzieć że e100 na pewno nie jest złym playerem i tak jak powiedział mini21

z każdą wersją firmware staje się co raz lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clix2 odpada z takiego powody iz podobno bardzo sie rysuuje. zreszta nie odpowiada mi sposob nawigacji. e100 jest ok ale jednak ma rozmiary telefonu. (w sumie oba maja.) dla mnie wazny jest dzwiek i to na ile jest trwaly-bo jednak za bardzo nie udaje mi sie uttrzymac sprzetu w jednym kawalku. x20 obawiam sie ze z wykonaniem tez slabo stoi. heh.

 

a moze jednak ipod??..........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E100, a kumpel X20, cos mi mowil na ten temat ale nie wie dokladnie o co chodzi...

Moglbys rozjasnic o co chodzi z tym ze X20 jest pod marka iRiver ?

O to że to po prostu nie ich player :P

 

@Topic

E100 też dość łatwo się rysuje IMO, ale żeby był podatny na jakieś większe uszkodzenia to mi się nie wydaje :P

Jeżeli myślisz o tej dwójce to bierz e100 i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E100 i od razu aktualizacja. po 5 minutach zabawy krew mnie zalewała ale ktos tu pisal ze aktuell pomaga. dzwiękowo bardzo podobny, video jakby ciut lepsze, reszta baardzo podobna. na plus rozszerzenie pamięci. i e100 i x20 to konkretne cegiełki więc dokladnie na milimetry nie ma co patrzec. lepiej wziąc cos nowszego.

 

btw: czy wam tez sie wydaje ze EQ i srs w nowszych iRiverach to porazka? na starym t30 to jeszcze można sie było tym pobawic ale na clixie, e100 czy czyms podobnym to zniekształcenia dźwięku jak cholera...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na uszach i X i E. Wydaje mi się po kilkuminutowym kontakcie że E jest bardziej zrównoważony i szczegółowszy. Osobiście bardziej mi się podoba wizualnie E100 bo jest surowszy bez bajerów i zaokrągleń. Lepszy też w wyświetlaniu filmów jest E 100, jaśniejszy. Co do rysowania to zależy od właściciela.

 

carloss napisał/a:

po 5 minutach zabawy krew mnie zalewała ale ktos tu pisal ze aktuell pomaga

 

o co chodzi z tymi 5 min?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności