Skocz do zawartości

Najmniejszy I Najtańszy Mp3 Player 512mb


Gość aro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem niedrogiego odtwarzacza MP3 512MB . Zależy mi na jak najmniejszych wymiarach i niezbyt wygórowanej cenie. Player musi działać jako pamięć flash (napęd dyskowy) w komputerze PC. Chętnie zapoznam się z Waszymi propozycjami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest świetny, ale cena trochę wysoka jak na mój budżet :/

 

 

a co sądzicie o tym:

 

http://www.sklep.gral.pl/podzespoly/index_...rd=&pdgr=&aaa=1

 

Ładny to on może nie jest, ale właściwie funkcjonalny. Nie ma fukncji nagrywania Mp3 z FM, ale ja z tego na pewno nie będę korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym:

 

http://www.sklep.gral.pl/podzespoly/index_...rd=&pdgr=&aaa=1

 

Ładny to on może nie jest, ale właściwie funkcjonalny. Nie ma fukncji nagrywania Mp3 z FM, ale ja z tego na pewno nie będę korzystał.

Krecik go mial :) pogadaj z nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszy jaki znalazłem jest Ergotech U22 512 :

 

http://pdp.pl/product_info.php/products_id/186

 

Rozsądna cena, wymiary i mozliwości.

 

MPIO jest zdecydowanie za drogi - za tę cenę nie oferuje nawet USB 2.0. Creative nie lubię - kolega ma i jest za szeroki - wolę dłuższy, ale węższy, dlatego ta marka całkiem nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część odpowiedziałem na PW

ale tu chciałbym dodać - połowa ustawień EQ nie nadaje się do użytku. DBB jest taki sam jak Normal.

jazz, classic - te lepiej podbijają bas.

 

czas pracy na baterii - zmierzony ze stoperem 10 h 15 min - na aku "forever" lub "energy ring" 1000 mah.

jakość dźwięku - porównywalna z creative v200, lecz ergotech ma 2 razy mocniejsze wyjście :)

 

powiem więcej - ergotech jest wart swojej ceny i w swojej klasie nie ma się czego wstydzić.

po przesiadce na irivera nie powiem złego słowa. wiadomo, że iriver gra cudownie, ergotech gra normalnie.

bez tej dynamiki, ale nie totalnie płasko. podpięty pod hifi ergotech grał świetnie.

to dobry player dla niewymagającego użytkownika, w szczególności jako pierwszy player na pierwszy rok słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze sie zastanow czy nie chcesz kupic wiekszego (pojemnosciowo playera).Np. ja tak mialem: najpierw chcialem kupic 1GB Creative MuVo N200 (tfuuu!), potem Creative Zen Micro (blee!!!), potem przesiadlem sie na Iriver'a H10 (spox), a finalowo kupilem IAUDIO X5 ( :D ). Wiec sie moze zastanow, czy nie chcialbys wiekszej pojemnosci i sila rzeczy wiekszych mozliwosci. <_< .Nie chce Ci za bardzo mieszac w glowie (wiem jak to jest, kiedy przez 2 mies. czytasz opinie,recenzje,ceny,porownujesz mozliwosci :wacko: ), ale przemysl to moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności