Skocz do zawartości

poważny problem


ossto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoim t30 a chodzi dokładniej o to ze nie mogę go połączyć z komputerem tz mogę ale komputer mi nie wykrywa mp3 podłączam go do komputera wciskam pley na mp3 mi pisze "USB Conect" a na komputerze pisze ze nie wykrywa mi urządzenia i trzeba zainstalować sterownik "USB Device" szukałem takiego sterownika w internecie ale nie znalazłem jesli macie ten sterownik prosze podajcie mi link a z kompem raczej jest wszystko ok mam Windows'a XP SP3 i WMP10 proszę o szybką pomoc bo ten problem mam od dłuższego czasu jeszcze rok temu działało mi wszystko dobrze a jakoś po wakacjach już nie mogłem muzyki wrzucać aż do dzisiaj pytam sie dopiero dzisiaj o rozwiązanie bo wcześniej mp3 mi nie było potrzebne bo miałem telefon z mp3 a teraz musiałem zmienić telefon a bez swojej muzyki w samochodzie zasypiam porostu za kółkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znajdziesz takiego sterownika... bo takiego sterownika nie ma (z technicznego punktu widzenia jest, ale bezpośrednio w systemie więc nie ma go "luzem")

 

sprawdź więc co się stanie gdy:

- wypróbujesz KAŻDY port USB jaki masz w komputerze, zwłaszcza te z tyłu obudowy (te z przodu obudowy sobie możesz podarować) - jak coś jest doń podłączone, to to odłącz (myszkę, drukarkę, neostradę czy cokolwiek...)

- wypróbuj inny kabel USB

- sprawdź co się stanie jak podłączysz odtwarzacz do innego komputera, innym kablem, najlepiej takim który wiadomo że działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź więc co się stanie gdy:

- wypróbujesz KAŻDY port USB jaki masz w komputerze, zwłaszcza te z tyłu obudowy (te z przodu obudowy sobie możesz podarować) - jak coś jest doń podłączone, to to odłącz (myszkę, drukarkę, neostradę czy cokolwiek...)

- wypróbuj inny kabel USB

- sprawdź co się stanie jak podłączysz odtwarzacz do innego komputera, innym kablem, najlepiej takim który wiadomo że działa

sprawdziłem wszytko próbowałem innym kablem nie działa podłanczałem dziś do komputera tym kablem aparat fotograficzny aparat działał normalnie nie wiem co z tą mp3

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
sprawdziłem wszytko próbowałem innym kablem nie działa podłanczałem dziś do komputera tym kablem aparat fotograficzny aparat działał normalnie nie wiem co z tą mp3

;(

podbijam-mam ten sam problem.. udalo sie naprawic ??

ogolnie z moim egzemplarzem od dluzszego czasu byly problemy. jednakze zawsze pomagal format. czesto mialem tez tak ze na moim kompie nie hulał, a na cudzych tak-dzisiaj jednak stalo sie cos dziwnego.. podlaczylem kabelek od przodu obudowy [wyjatkowo bo zawsze byl na stale wpiety od tylu i tylko podpinalem druga koncowke do plejera] bo chcialem sprawdzic czy tez bedzie dzialac. no i nie zaprazył wcale, ale tym sie nie zmartwilem. podlaczylem wiec pod port usb z tylu i pojawilo sie info 'nieznane urzadzenie', jednak tym tez sie niespecjalnie przejalem bo jak juz wczesniej wspomnialem-mialem w przeszlosci takie zjawisko. no to szybki formacik irivera i ponowne podlaczenie pod usb.. i tu juz zaczalem sie martwic bo o ile zawsze to pomagalo-tak teraz znowu ten sam problem. w pracy pod linuxem tez wyjatkowo nie zadzialal, a ostatnie dni bez problemu go podlaczalem.. wadliwosc kabelka wykluczam odrazu, zepsute usb takze, bo testuje brata identiczny model irivera [tyle ze wersje 512 mb] i wszystko hula jak nalezy..

jakies sugestie co z tym zrobic ?

bede bardzo wdzieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności