Skocz do zawartości

Słuchawki douszne (pchełki)


Leanier

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad: Sennheiserami 560, 660, 760 oraz AKG K 314P. Głównie słucham muzyki rock i grunge. Nie znam się na słuchawkach ale przeglądając różne fora te były najbardziej renomowane. Jeśli to ma jakieś znaczenie to mam odtważacz iRiver iFP 795, muzyki słucham z equalizerem ustawionym na Rock. Pozdrawiam i dzięki za porady.

 

PS. Nie chcę wydać więcej niż 200zł, najlepiej poniżej 100z :P ale jakość przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki - chodzi mi o pchełki, co widać zresztą po modelach które przytoczyłem:)

SRS200 albo AKG k312 czy 314. Wydawanie więcej niż 60-70zł to absurd, pchełki to pchełki, nawet za 500zł to nie zagra i te rózne przydrogie wynalazki np. Sennheisera można sobie spokojnie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SRS200 i uważam, że to najlepsze pchełki. Swietna jakość dźwięku (jak na pchełki), dobra scena, bas nie jest męczący...Jak dla mnie są bardzo dobre, tylko oczywiście nie mają tłumienia bo to pchełki...Z tych AKG też słuchałem, ale w nich dźwięk jest jakby sztuczny, słabszy bas i gorsza jakość dźwięku...

Ja bym na twoim miejscu brał SRS200, ale to tylko moje spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SRS200 i uważam, że to najlepsze pchełki. Swietna jakość dźwięku (jak na pchełki), dobra scena, bas nie jest męczący...Jak dla mnie są bardzo dobre, tylko oczywiście nie mają tłumienia bo to pchełki...Z tych AKG też słuchałem, ale w nich dźwięk jest jakby sztuczny, słabszy bas i gorsza jakość dźwięku...

Ja bym na twoim miejscu brał SRS200, ale to tylko moje spostrzeżenia.

 

cresyny MP-RG280e sa lepsze - w srs'ach jest gorszy bas, troszke mniej przyjemna gora, bo troche kluje w uszy, jedynie scena jest troche szersza niz w cresynach. Ale srs200 to bardzo dobre pchelki, tego nie podwazam.

 

W komisie johnnywalker sprzedaje cresyny - gdybym potrzebowal pchelek, to bym je bral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bas nie jest męczący...
w srs'ach jest gorszy bas,

Ludzie, skąd Wy ten bas wytrzasnęliście, i jeszcze "niemęczący", itp. ? ;) Przecież to pchełki, tu dół pasma praktycznie nie istnieje albo udaje, że trochę go jest (ja właśnie w srsach), o jakości nie wspominając...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, skąd Wy ten bas wytrzasnęliście, i jeszcze "niemęczący", itp. ? ;) Przecież to pchełki, tu dół pasma praktycznie nie istnieje albo udaje, że trochę go jest (ja właśnie w srsach), o jakości nie wspominając...

 

skoro mowa jest o pchelkach, to mowilmy o pchelkach, a nie innych rodzajach sluchawek, o basie tez mowimy tylko w kategorii pchelek. a cresyny i srsy sa po prostu bardzo dobrymi pchelkami. btw skoro mowisz, ze np. w srsach albo tym bardziej w cresynach nie ma basu, to znaczy, ze nie sluchales zadnych z tych sluchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności