Skocz do zawartości

Meeting fanów odtwarzaczy MP3/MP4


salvi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie pytanko mam - kto będzie jakoś w godzinach 16-18 i jakie słuchawki przyniesie? Bo mam dylemat z zakupami... :)

Chciałbym przesłuchać: Sony MDR EX700SL, Sony MDR EX85, JBL Ref 220, Zen Aurvana. Będzie ktoś z tym i da posłuchać na moim E100? Bo z opisów nie dam rady wywnioskować co mam sobie z USA przy pomocy kumpla sprowadzić. :/

 

[edit] No, chyba, że coś innego okaże się lepszym wyborem - ale już nawet nie chcę pytać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, w jakich godzinach się pojawicie.

Może ustalmy jakąś godzinę, albo niech każdy napisze, o której może być, tak żeby zebrać większą grupę.

Ja mogę ok. godziny 14-15 i chętnie bym się z wami spotkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późne te godziny (18-20). Nie dało by się tego o godzinkę wcześniej? Tak by po meetcie można sobie było jeszcze spokojnie pójść zjeść coś i sie napić razem. :) Ja w ten poniadziałek mogę przyjść. Tylko niech będzie parę osób więcej.

 

Edit:

Czytacie mi w myślach czy jak?? :P Jeśli dobrze pamiętam to Konsbud jest polskim dystrybutorem. Można z grubsza powiedzieć co będzie prócz słuchawek A-T? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka prośba: czy ktoś mógłby przynieść senki hd25 i/lub hd280 pro? Generalnie będę wdzięczny za jakiekolwiek zamknięte nauszniki ze średniej/wyższej półki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pojawie się koło 17.00. :) Wezmę chyba wszystko co mi zostało. Tylko do K24P muszę gąbeczkę wykąmbinować. A może ktoś ma jakąś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późne te godziny (18-20). Nie dało by się tego o godzinkę wcześniej? Tak by po meetcie można sobie było jeszcze spokojnie pójść zjeść coś i sie napić razem. :) Ja w ten poniadziałek mogę przyjść. Tylko niech będzie parę osób więcej.

 

Edit:

Czytacie mi w myślach czy jak?? :P Jeśli dobrze pamiętam to Konsbud jest polskim dystrybutorem. Można z grubsza powiedzieć co będzie prócz słuchawek A-T? :)

 

 

spokojnie, w sklepie dużo miejsca i monopol niedaleko.

 

wszystko z oferty sklepu i jakieś sample z laberga, i oczywiście co kto przyniesie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu Music Card 4GB

iRiver Mplayer 1GB Gray

Cowon iAudio F2 2GB Black

iRiver X20 2GB

Cowon D2 2GB

Laberg TV 2GB

iRiver S10 2GB Black

iRiver S10 2GB White

Parrot Party EU

iRiver CLIX2 2GB White

MPIO ML100 1GB Black

MPIO MG100 2GB Titan

MPIO MG200 4GB Black

MPIO MG300 4GB Black

ipod waterproof pouch

Irydi Booster 120 GB

Cowon iAudio X5 20GB

Cowon iAudio A3 30GB silver

Mobiblu T10 2GB

Koss Porta Pro

Laberg Smart 2GB

 

z audiotechniki duzo fajnych rzeczy,

senki, akg i kloss.

Laberg nJoy 4GB Black

Cowon iAudio DTI Silver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czemu taka cisza? Przecież fajnie było...

 

Plusy:

  • dużo słuchawek ATH,
  • "catering"... :)

Minusy:

  • nie było JBL-REF-220,
  • nie było Sony EX85.

Zaskoczenia (słuchałem na E100, jakby co...):

  • Z całym szacunkiem, ale jak dla mnie to te Crossroads od D@rkSide3'a (xBi to były?) mają bas do d.... I charakterystykę też. Mi się wdawało, że ja się skłaniam delikatnie do określenia "basshead" - ale to już było przegięcie. Zamulony, wjeżdżający na średnicę bas. Erykah Badu - Other Side Of The Game -- basista stojący mi przed twarzą i walący w twarz strunami, a Miss Badu daleeeko za sceną. Nightwish - Tristania -- Najmniejszy Koncert Świata i burza w szklance wody. Antimatter - Black Sun -- kapela gra w piwnicy. Peter Gabriel - The Tower That Ate People (Steve Osbourne Mix) -- ładne przestery zamieniły się w kakofonię dźwięków. Ładefakłozdet?!
  • Sony EX082 - ciekawe, pełne brzmienie bez wyskoków, ale jakoś średnio mi leżały - chyba za duży wkładki, bo mi po paru minutach zaczęło ucho boleć. Jeżeli dźwiękowo podobne są do EX85, to bym to chciał dłużej posłuchać.
  • ATH... Nie spisywałem sobie numerków, bo przecież recki nie robiłem. Część niezłych, naprawdę fajnie grających, ale trafiły się też jedne grające tylko górą, oraz jedne grające prawie bez góry, za to łomoczące basem. Zobaczymy do którego rodzaju zakwalifikują się ON3... :)

To chyba tyle wrażeń. Dzięki ekipie mp3store za organizację!

 

PS: Napis magazynku na drzwiach o czytaniu dokumentacji mnie rozbawił. W ogóle klimat magazynku, schodki w dół... Klimatyczna miejscówka. :D

 

Pozdr.,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają X3i (to nie były XBi) bardziej od EX82. Fakt że mają przesłuchane z 14 godzin dopiero. Zobaczymy za tydzień. Jak będą grać. :)

 

Meet był udany, dużo sprzętu, jedzenie (dużo nie ruszonego zostało), klimacik, zabawa z topieniem odtwarzaczy była niezła. X5 żyje? :P Ludzie też spoko. Nawet dwie panie się znalazły. ;) Za dwa tygodnie swoją przyprowadzę. Akurat będzie mogła sobie przejrzeć co warto kupić. :)

 

AKG K512 (Albo K514, nie jestem pewien) - jakość użytych materiałów straszyła. Ale grały spoko, nie szałały, głęboki bas i lekko zmiękczona góra. Gdyby dobrze mi do głowy przylegały mógł bym zabrać do kompa. :)

A-T SJ7 - No mistrzowskie są, różnica odrazu widoczna w porównaniu do K518DJ na korzyść tych pierwszych ale czy warta ceny (polskiej)? No nie wiem.

A-T SJ5 - Na równi z DJkami, nie wsłuchiwałem się za bardzo ale chyba ogromnej różnicy w brzmieniu niema.

Parott BOOMBOX i PARTY - Fajne pudełka, większego brata można spokojnie w domu postawić na jakiejś imprezie. Magazynek całkiem ładnie nagłośnił. Darkness stwierdził że gra bardzo ładnie, ja dodam że w Sony miałem jakość połączenia na NORMAL ustawione, jest jeszcze opcja HIGH. Wtedy by ładnie zagrało. ;) Ogólnie fajnie łupiące pudło. :) PARTY znacznie mniejszy. Tylko że tak małe pudełko nieźle daje. Słychać nawet basy było. Wsam raz pod namiot czy na plażę. Tylko 4 godziny działania raczej nie pozwalają szaleć pod namiotem za długo. Akumulatory Ni-Mg są najszłabszym elementem PARTY. W dobie Li-Pol taki numer.

 

Coraz bardziej żałuję że nie kupiłem I7 zamiast NWZ-A826. Może jak bym dostał do testów... ;) Niezły jest pomysł by po meetcie każdy by wziął coś co go ciekawi i napisął reckę o tym. Jestem ciekaw jak ktoś by targał BOOMBOXa do domu. :P Tydzień na opisanie wrażeń spokojnie starczy na napisanie recki. To był pierwszy pomysł jaki padł na meecie, drugi to przytarganie rzutnika i jakiejś konsoli do pykania. Tylko trza by magazynek zagodosparować jakoś inaczej. :)

 

Darkness, przez przypadek wziąłem chyba twój futerał na K518DJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają X3i (to nie były XBi) bardziej od EX82. Fakt że mają przesłuchane z 14 godzin dopiero. Zobaczymy za tydzień. Jak będą grać. :)

A, to może dlatego były takie "niezrównoważone". Dużo się zmieniają po wygrzaniu? Bo te, po wyczytaniu opinii i pozytywnym nastawieniu - zaskoczyły mnie negatywnie. Jak za dwa tygodnie byłby meet i miałbyś je wygrzane to chętnie bym raz jeszcze spróbował.

 

Niezły jest pomysł by po meetcie każdy by wziął coś co go ciekawi i napisął reckę o tym.

Pomysł dobry, zwiększyła by się ilość recek. Najfajniej, jakby recki był porównaniowe, i nawet robione może we dwie osoby (delikatnie zwiększy obiektywizm) - bo często sam mam problem z wyborem jak ten osiołek z wiersza. :)

 

Pozdr.,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojedzie pudło AT do biura to sobie w spokoju przesłucham i skrobnę jakąś recenzjunie.

 

Meet sympatyczny, ludzi dużo nie było, ale może stad taki klimat.

Generalnie można uznać spotkanie za udane. Myślę, że spokojnie można planować kolejne spotkanie w podziemiach sklepu. Poźniej wrzucę foty to się pośmiejemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności