Skocz do zawartości

Wyjcie Lineout!


Bryan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, a w zasadzie kilka!!!

Czy do wejscia liniowego takze wklada sie wtyczke typu jack (taka jak do sluchawek)??

Jaka jest roznica miedzy wyjsciem line out a sluchawkowym??

Czy mozemy jesli tu i tu mamy wyjscie jack (?) podlaczyc dwie pary sluchawek np zeby sluchac muzyki z dziewczyna??

Dzieki z gory za odpowiedz!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do wejscia liniowego takze wklada sie wtyczke typu jack??

Jaka jest roznica miedzy wyjsciem line out a sluchawkowym??

Czy mozemy jesli tu i tu mamy wyjscie jack (?) podlaczyc dwie pary sluchawek np zeby sluchac muzyki z dziewczyna??

:D A co to są "Wyjcie Liniowe" ? Jakieś zwierzątka?

 

Z tą dziewczyną to dobre :)

Wyjście liniowe nie ma regulacji głośności. Ma stała (unormowaną) amplitudę.

Jest to gniazdo typu Jack 3,5mm stereo.

Słuzy do podłączania do zewnętrznych wzmacniaczy (domowy cz też samochodowy sprzęt audio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

raz napisales wejscie liniowe, dwa razy wyjscie - wiec zakladam, ze chodzi o wyjscie :)

 

do wyjscia liniowego wklada sie taka sama wtyczke jak do wyjscia sluchawkowego, czyli mini jack. problem w tym ze na wyjsciu liniowym sila sygnalu jest duuuuuzo mniejsza niz na wyjsciu sluchawkowym i prawdopodobnie nie bedzieprawie nic lub nic slychac.

 

zamiast tak kombinowac polecam Ci kupic specjalny rozgaleznik sluchawkowy, wyglada to tak ze masz wtyczke mini jack, a po drugiej stronie 2 gniazda mini jack. podlaczasz sobie normalnie do odtwarzacza, z drugiej strony podlaczas 2 pary sluchawek i mozesz sluchac muzyki z dziewczyna nawet na koncu swiata :D

 

(kosztuje to chyba z 5zl, pytaj w sklepach RTV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Olać wyjście lineout, lepiej puścić sygnał przez wyjście od słuchawek, główną zaletą tego jest, że sygnał jest mocniejszy no i już przetworzony przez eq. Podpinam iMP'a do wieży, a w wieży mam jeszcze kilka opcji np. wzmocnienie basów itp. a gra to jak mażenie :).

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jesli mowisz ze line out to nie mam pojecia dlaczego nic nie slychac, bo powinno,

a jesli mowisz o ifp-3xx to jest to line in a wiec nagrywa sie "cos, jakis utwor" z zewnatrz poprzez specjalny kabelek dolaczony zreszta do zestawu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podłączam te głośniczki do wejścia słuchawkowego to grają znakomicie, ale jeżeli podłączę je do line-out to prawie nic nie słychać.

Natomiast jeżeli podłączę głośniki z komputera do IMP-ka to wszystko jest OK.

Ostatnio odkryłem, że mogę sobie nagrywać radio bezpośrednio z IMP-ka do kompa, bez straty na jakości. Oczywiście od razu do mp3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze w line out w zwyklych glosnikach cigo gra muza, bo nie ma tam zewnetrznego zasilania i sygnal nie jest wzmacniany... taaa chyba tak jest ...

(np we wzmacniaczach i twoich kolumienkach od kompa jest dodatkowa porcja pradu i dlatego gra jak powinno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności