Skocz do zawartości

Futeral


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy, dostepny bedzie w polsce futeral do X5 i jaka bedzie jego orientacyjna cena - to pytanie kieruje glownie do chlopakow z teamu iAudio

 

Jezeli, namierzyl ktos, w internecie, pokrowiec kompatybilny z X5 (nie koniecznie, fabrycznie Cowon-owy) lub ma informacje na temat takowego, prosilbym o podzielenie sie nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy, dostepny bedzie w polsce futeral do X5 i jaka bedzie jego orientacyjna cena - to pytanie kieruje glownie do chlopakow z teamu iAudio

 

Jezeli, namierzyl ktos, w internecie, pokrowiec kompatybilny z X5 (nie koniecznie, fabrycznie Cowon-owy) lub ma informacje na temat takowego, prosilbym o podzielenie sie nimi :)

w MP3 STORE jest futeral do X5 za 69zl. Wiem, bo tam kupowalem X5, wiec od razu mi pokazali- fajny, skorzany.

Dietla 63, taki szyld zloty "MP3 Store" i tam mozesz kupic futeral do X5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chce Ci się przejść do MP3 Stora (zawsze najpierw można zadzwonić czy akurat mają na stanie) to pisz na sprzedaz@omnimo.pl i napewno się załatwi jakoś przez internet.

 

W ciągu tygodnia dwóch ruszy sklep internetowy iAUDIO, więc będzie nieco prościej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oryginalny skórzany futerał do iAUDIO X5 wydaje Ci się zbyt poważny, z pomocą może przyjść firma zCover. Do swojej oferty wprowadzi ona nowe niezwykłe futerały na odtwarzacze X5.

 

Wykonane są one z silikonu. Posiadają wycięcie na jog nawigacyjny, oraz włącznik i wyświetlacz. Silikon z którego wykonany jest futerał ma amortyzować ewentualne upadki i "zderzenia" iAUDIO X5. Futerały dostępne będą w trzech różnych seriach - "Original", "Candy" oraz "Camouflage".

 

Do sprzedaży futerały trafią jeszcze w sierpniu. Za podstawową jednokolorową wersje futerału trzeba będzie zapłacić 29.95 dolarów. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę producenta. Przypominamy także, że nadal można nabywać oryginalne futerały iADUIO do odtwarzaczy X5.

 

źródło: http://www.iaudio.pl/news.php?id=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX krecik chodzilo mi wlasnie o siliconowe condoniki :) Cieszy mnie rowniez ze rusza sklepi iAudio.pl :)

Te condoniki dla X5 to chyba taki odpowiednik futeralu do Iriver'a H10, nie sadzicie? Ja tam wole futeral-lepiej amortyzuje upadki i milej wyglada <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Omnimo narazie nie planuje sprowadzania innych futerałów, niż te oficjalne. Głównie jest to spowodowane tym, że sporo firm takowe robi a nie jestesmy przekonani czy to się w Polsce przyjmie.

Hmm.... <_< .....to moznaby na probe sprowadzic niewielka ilosc tych niekonwencjonalnych futeralow i zobaczyc jak pojdzie ich sprzedaz. Wszystko przeciez jest mozliwe, a Polska to dziwny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności