Skocz do zawartości

Zakupy Ze Stanow


Gość ~tau85~

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem tydzien temu na amazonie (ale siedze w USA). Cena 152.99$ ,wysylka za free.

 

Zasilacz 110-240 V , przejsciowka (zwykla, bez zadnej elektroniki!) za 5$ powinna pomoc.

 

Aha, amazon niektore rzeczy wysyla do Polski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego IMP-550 kupilem 2 tygodnie temu w NY mniejsza o kwote, bo i tak to polowa polskiej ceny, a zasilacz jest przystosowany na napiecie AC 110-240 V i wystarczy kupic (np. tak jak ja na lotnisku ) przejsciowke za 4,33$ i wszystko dziala bez zarzutow na polskim napieciu 220 V i nie potrzeba kupowac kolejnego transformatora. Nie sprawdzalem jeszcze - moze to kiedys zrobie, czy da rade podlaczyc uniwersalny zasilacz za 20 zeta, ktory ma mozliwos zmiany napiecia DC np. od 1.5 V - 9V, tylko sie zastanawiam czy bedzie mial na wyjsciu 1.2 A, jak to ma miejsce przy orginalnym, ale sadze, ze wystarczy tylko sprawdzic, przed kupnem, jesli ktos naprawde potrzebuje druga kostke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykla uniwersalne zasilacze maja czasami tak nieustabilizowane napiecie ze nie wiem jak odtwarzacz to zniesie. spojrz na to tak: bylo Cie stac na odtwarzacz za okolo 150$, to lepiej uzywaj oryginalny zasilacz+przejsciowka lub kup wersje europejska zasilacza, szkoda razykowac...

 

p.s.

 

to moje osobiste zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OkropNick - oczywiscie, ze wole uzywac orginalu, bo tak jak zauwazyles roznie bywa z uniwersalnymi zasilaczami a wiecej "zachodu" wymaga sprawdzanie czy jest stabilne wyjscie, a jakbym jeszcze mial robis stabilizator na 4,5 V .... to wczesniejsze to tylko sugestia.

 

Ciekawski w NYC - na Nowy Jork (JFK) International Airport - Terminal 4, ale na pozostalych terminalach rowniez sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też mam sprowadzonego ze stanów slima 350 i dodatkowy, niezbędny zakup to zasilacz. Niepolecam żadnych przetwornic ani zastępczych zasilaczy!!, zresztą te zastępcze występują najczęściej w odwrotnej polaryzacji i trzeba wtyczke przerabiać, a po przeróbce szlag trafia gwarancje :). Zresztą planuję zakup iMP550 ze stanów, a swoją 350 opchnąć :D.

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co nowy zasilacz? Kupiony tydzien temu w USA SLimX 550 ma zasilacz w zakresie 110-240V.

 

Jedyne co potrzebujesz to przejsciwka na wtyczke (za 4-5 $) , ale taka calkowicie pasywna!!! Bez zadnych aktywnych elementow!!! Wszak to zasilacz konwertuje napiecie!!! Przejsciowka ma tylko umozliwic wpiecie do europejskiego gniazda!!!!

 

Do zakopow polecam Amazon cena na 550-tke 152.99$. Dostawa FREE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak ja kupowałem ze stanuf iMP'eka 350 to miał zasilacz 110[V]. I miałem dwa wyjścia, kupić przetwornice ( zrobiłem to i żałuję!! bo się zasilacz przez to spalił ), lub nowy zasilacz ( najlepsze rozwiązanie ).

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zacytuje list - mam nadzieje ze autor odpowiedzi nie bedzie mial mmi za zle - jesli tak to usune ten Post

 

Elf:

 

Czesc... to Cie wyszlo duzo taniej :) ale ja i tak sie ciesze bo w

stanach nie bylem i nie mialem takiej okazji do kupienia... a ze

stanow balem sie ze mi walna jeszcze clo. No a zawsze to 200zl taniej

niz w pl.

ja zaplacilem 179$ za playerka i za transport 170zl....transport

kurierem bo kurierem jakos gladko przechodzi przez urzedy celne... aha

no i jeszcze przelew czyli 25zl. Mialem w zestawie to co Ty tylko ze

bez zestawu samochodowego... troche szkoda... no to tyle. Aha kupilem

sobie srebrnego .... wtedy w stanach nie bylo jeszcze srebrnego :D

 

Pozdrawiam

 

tolek> czesc

 

tolek> nalazlem wczoraj ten sklep:http://www.teamdigital.net/

tolek> i zastanawialem sie ile dlales za swoj IMP-550, jak oplata dodatkowa byla wliczona - czyli ile kosztowala cala paczka i najwazniejsze - co wchodzilo w komplet IMP-550, poniewaz chcialbym

tolek> porownac oferte ze stanow i ta z singapuru.

 

P.S>>

tolek> Ja mam juz IMP-550, ktory w stanach kupilem 2 miesiace temu:

tolek> z wtsylka naziemna UPS kosztowalo to mnie 162$

tolek> w Sklad paczki wchodzilo:

tolek> - SlimX 550 portable CD player

tolek> - Remote control with blacklit LCD

tolek> - Premium earphones

tolek> - Carrying case

tolek> - Car cassette & power adapter

tolek> - 2 NiMH rechargable batteries

tolek> - AC adapter

tolek> - AA battery adapter

tolek> - Hearphones adapter

tolek> - Printed user mannual

 

P.S.

zanim zdecydujecie sie na zakup za granica miejcie na uwadze, ze z roszczeniami do gwarancji moga byc klopoty, dlatego http://sklep.iriver.pl/ moze byc lepszym rozwiazaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce wlasnie kupic w Stanach playerka irivera i mam pytanie o radio. Czy nie ma problemów ze skokiem czestotliwosci bo wiem ze w stanach obowizuje 0,2Mhz a u nas w Europie 0,05Mhz. Czy mozna ewnentualnie ustawic ten skok a jesli nie to jaki maja skok te kupione przez Was w Stanach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Trochę poszukałem i znalazłem firmę, która specjalizuje się w pomocy w zakupach na np. EBay.com. Kupujesz na ibaju i podajesz adres wysyłki do firmy >>www.shipsmartusa.com<<. Oni za 23$ przesyłają do polski. Przy skorzystaniu z oferty firmy z moich wyliczeń wynika

159$ - IMP 550 na EBay.com

10$ - koszty przesyłki na terenie USA

23$ - koszty przesyłki do Polski

 

189$ - całość

 

Poza tym pozostaje problem adaptera wtyczki sieciowej z amerykańskiej na europejską.

 

qbas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

2 miesiące temu byłem w Stanach i kupiłem na www.amazon.com IMP 350. Dałem za niego 110$.Polecam odwiedzenie strony www.pricetool.com gdzie jest wyszukiwarka danych produktów i od razu można porównać ceny w poszczególnych sklepach internetowych. Na 2 dni przed powrotem zchrzaniło mi się to niebieskie podświetlenie w pilocie, przez co w celu przeczytania tytułów płyt muszę go przystawiać blisko nosa a w nocy to już wogóle porażka. Otrzymałem odpowiedź od przedstawiciela IRIVER na Polskę, że są mi to w stanie naprawić za 60-100zł, jednak chyba z tej oferty nie skorzystam. Kilka dni temu bez problemu kupiłem zasilacz za który dałem 30 zł- ładuje w porządku, parametry wyjściowe 4,5V i 600mA, czyli tak jak oryginał z tym, że właściciel sklepu polecił mi kupienie do tak "delikatnego" sprzętu zasilacz ze stabilizatorem. Zwyczajny kosztował 15zł. Co dziwne polecił mi to, mimo tego ,ze ten za 15 miał na sklepie a tego za 30 nie, więc musiałem iść do innego:) Poza tym, jestem zadowolony z zakupu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sprowadzać iriverki zza wielkiej wody jak u naszych sąsiadów ze wschodu są w podobnych cenach, a nawet mniejszych.adresy sklepów:

http://www.audiomarket.ru/prodlist.php?cat_id=488

http://www.alion.ru/catalog_srch.asp

http://www.dsg.ru/dsn/asp/QSearch.asp?SItem=iriver

 

Ceny w dolarkach to możliwe że do Polski też wysyłają.

 

Widziałem nawet na allegro jakiś koleś sprzedaje imp`y550 za 900 złotych właśnie sprowadzane z Rosji.

Szukacie tak daleko, a dobro tak blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego rosyjskiego sklepu internetowego odpisano mi w jaki sposób można dokonac zakupu z Polski. Trzeba posluzyc sie poslancem - kimś z rosyjskiej obslugi pociągu jadacego do Moskwy (za niewielką opłatą). Dajemy mu kase, on kupuje za nas towar na dworcu w Moskwie od sprzedawcy i przywozi nam do Polski. Podobno kolejarze rosyjcy dobrze z tego żyją i sa chetni do wspolpracy. Ja niestety nie zaryzykowalem - kupilem przez kumpla w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności