Skocz do zawartości

Używany telefon za 200zł, jaki?


mjuzik

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy troszkę poszukać, często wchodzić, i się trafi. Poszła niedawno praktycznie nówka z całym zestawem za 239zł na kup teraz. Generalnie ceny tych 7610 są niższe niż 6630, używanych oczywiście.

http://www.allegro.pl/item370980488__super...taw_tanio_.html

http://www.allegro.pl/item370884345_bdb_st...wdz_czarna.html

http://www.allegro.pl/item368526562_nokia_...mb_okazja_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no to już są jakieś wynalazki...nie dla mnie :) Bardzo podoba mi się 7610 w białej obudowie. To właśnie jest telefon jakiego szukam. Ładniejsza już jest chyba tylko biała czekolada. Nastawiam się na zakup tej 7610, ale tak rozkminiam, że najtańsze to nie będzie, bo trzeba będzie doliczyć jakieś 60 zł na nową obudowę i klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kilka słów o Nokii 6630 :)

Moim zdaniem jest świetna. Dobrze leży w dłoni, rozmiar i ciężar nie jest żadną wadą w jej przypadku, mi to odpowiada. Smsy pisze się bardzo wygodnie, taki K700i w tej kwestii nie dorasta jej do pięt. Klawiatura jest mniejsza niż mi się wydawało ze zdjęć, ale nie za mała, bardzo wygodna. Co do miejsca zapisu smsów, to można wybrać między kartą pamięci i pamięcią telefonu. Na razie nie mam ich za dużo, bo około setki (gdzie jest podana liczba wiadomości znajdujących się w skrzynce??), więc nie mogę powiedzieć czy duża ich ilość znacznie zamula telefon. I jeszcze można wybrać ile smsów wysłanych ma być zapisywanych w skrzynce nadawczej. Jest szybki w moim odczuciu. Oczywiście nie tak jak zwykły telefon bez systemu operacyjnego (chociażby D600), ale jest bardzo dobrze. Co prawda mój egzemplarz jest właściwie dziewiczy, nie ma powgrywanych różnych aplikacji, ale myślę, że nie spowolni go to jakoś tragicznie. Jeszcze nie przerzucałem zdjęć na komputer (kilka mogę wrzucić wieczorem) więc nie wiem jak się prezentują na ekranie komputera. Wyświetlacz telefonu jest bardzo ładny, duży i czytelny. Telefon jest mądry, posiada czujnik światła, więc kiedy uzna że należy to przyciemnia ekranik i wyłącza podświetlenie klawiatury. Największy minus to oczywiście bateria. Ta w moim ma już dwa lata, poza tym ten telefon na prawdę ma na co zużywać energię, więc wybaczam mu to :) Generalnie po kilku dniach użytkowania nie zauważyłem znaczących minusów. Ten telefon ma wszystkie zalety, które miała 7650, a poza tym ma poprawione to, co w 7650 było wadą. A do wyglądu na prawdę można się przyzwyczaić :) Polecam ją każdemu, kto chce mieć mały komputer w kieszeni za niewielkie pieniądze :) Zapewniam, że żaden K750i nie da Wam tylu możliwości, co ta Nokia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności