Skocz do zawartości

Nowe Słuchawki ?


quoqu

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie trzymam w łapkach G2. Pierwsza i prawdopodobnie ostatnia sztuka w Polsce ;) USB 1.1 to jednak jest masakra, jak to się kiedyś na tym pracowało?! :)

 

Tak czy inaczej model ten jest obdarzony zupełnie innymi słuchawkami niż te, do których się już przyzwyczailiśmy. Jest mocno za ciemno, żeby zrobić dobrą fotkę ale obiecuje jutro to uczynić i wrzucić tutaj na forum co by wszyscy zobaczyli :)Ciężko jeszcze mówić o zmianie słuchawek w ogóle. Wszystko się wyjaśni jak przyjdą pierwsze modele testowe F1 i jakie tam będą słuchawki :)

 

Musze powiedzieć, że nowe słuchawki podobają mi się dużo bardziej, jeszcze nie wiem jak "siedzą" w uszach, ale to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale nie sadze. G2 zostało pozbawioen tylko radia i zmianiony port na USB 1.1 pozostały "farsz" pozostał taki sam.

 

Słuchaki roznia się raczje tylko wygladem, choc zaraz stsetuje je na X5 ;)

 

 

EDIT:

Hmm... mam dziwne wrażenie ze może nawet jakieś lepsze są. Choć głowy to ja nie dam. Ale grają ładnie. Ale ogólnie bardziej podobają mi się niż poprzednie, choć też są zupełnie inne od tych do których się przyzwyczaiłem (MX 550).

Edytowane przez quoqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie (czemu tu nie ma w ogóle Pań? :/ ) należy przyjąć, że to są nowe "obowiązujące" słuchawki w iAUDIO. Poniżej zamieszczam fotke z zestawu iAUDIO F1, jak widać słuchawki z niego innym okablowaniem niż w G2, ale wykończenie to samo. Co do specyfikacji jeszcze nic nie wiem, a jedyna instrukcja w G2 jest koreańska ;P

f1_sluchawki_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

 

Jak by ktoś był ciekaw, jakiej firmy są nowe słuchawki iADUIO to już spieszę z informacją: HWA SUNG ACOUSTICS CO.LTD

 

Otrzymałem od iAUDIO dwa PDFy apropo słuchawek do G2 i F1 (te się różnią bo będą w formie naszyjnika). Niestety owe PDFy są po Koreańsku :( Ale jest sporo rysunków i "cyferki ze znakami" są "po naszemu" więc coś tam się wywnioskować da. Cóż chcecie wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż chcecie wiedzieć?

Jaka jest wartość takich słuchawek ?

zmierzam do tego, że wolałbym kupić samego playera bez słuchawek dołączanych pomimo, że są one "wysokiej jakości".

a słuchawki wysokiej jakość kosztują ponad 100 pln, więc cena playerka byłaby znacząco niższa.

i wcale nie trzeba wycinać radia aby zbić koszty o te 100-200 PLN.

no chyba, ze te słuchawki są warte 20 pln, wtedy bym wiedział ile jest warta ta wysoka jakość.

 

tego najbardziej jestem ciekawy. :)

troszke przewrotna wypowiedź, ale lubie właśnie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że takich informacji nie udzieli mi nikt w iAUDIO, więc Twoja przewrotowość pozostanie bez odpowiedzi. Co do wycinania radia, zauważam ze chyba Cię to strasznie wkurzyło :)

 

Ale spoko póki co są równoczesne modele z radiem i bez. takie G3 jest z G2 bez, a śmiejemy się ze G1 mogło by być bez wyświetlacza i radia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wycinania radia, zauważam ze chyba Cię to strasznie wkurzyło :)

 

Ale spoko póki co są równoczesne modele z radiem i bez. takie G3 jest z G2 bez, a śmiejemy się ze G1 mogło by być bez wyświetlacza i radia ;)

będe klepał ile mi sił starczy - ciąć to trzeba ceny :)

nie wiem skąd taka moda, ale to jest idiotyczne. w dobie gdzie do playerków dodaje się aparaty cyfrowe, krokomierze, zegarki, książki tel - wycinanie radia jest "dziwne"

 

dobrze, że są także te normalne dla normalnych :)

każdemu wg potrzeb (podobno) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe klepał ile mi sił starczy - ciąć to trzeba ceny smile.gif

nie wiem skąd taka moda, ale to jest idiotyczne. w dobie gdzie do playerków dodaje się aparaty cyfrowe, krokomierze, zegarki, książki tel - wycinanie radia jest "dziwne"

 

dobrze, że są także te normalne dla normalnych smile.gif

każdemu wg potrzeb (podobno)

 

cooż. przyjmijmy, że tak już jest i już. ale zapewniam Cię, że nie ma to nic wspólnego z upodobnianiem się do iPoda - lol ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zapewniam Cię, że nie ma to nic wspólnego z upodobnianiem się do iPoda - lol ;D

wierzę.

w końcu apple nie może zastrzegać sobie koloru czy praw do niemontowania wybranych podzespołów.

 

ja rozumiem firmę apple, nie rozumiem tylko klientów, którzy kupuję te ogryzki (szufle)

 

w końcu apple wycina co się da jako pierwsza, inni naśladują tylko te żałosne praktyki.

tylko dziwie się klientom co kupują te resztki :) gdyby nie kupowali nikt by nie produkował :)

cała prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności