Skocz do zawartości

Pentagram Eon Cineo


Gość babcia gienia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacques La Fey

.ksy mam projekt odtwarzacza gotowy w programie do projektowania (tyle powiem), na programowaniu się za bardzo nie znam (kiedyś coś się bawiło, jakaś matura ...), hardware to też ciężka działka (słabo u mnie z chińskim czy koreańskim), za dużo tego ...

 

Nie robię tego złośliwie ani w złej wieże, już jestem maruda i każdy kto mnie lepiej zna to wie (zawsze coś by mogło być lepiej ...), nie ma co się denerwować ..., banować mnie nikt za marudzenie chyba nie będzie, krytykę należy przyjmować ze spokojem, analizować i wprowadzać zmiany ...

 

Pomysł super, sprzedawani w Polsce nowinek z Azji po znośnych cenach, ale nie jesteście pierwsi i nie najtańsi ...

 

Konstruktywnie:

- zróbcie porządne menu do V39 (Rosjanin z iaudiophile.net robi niezłe)

- trzymajcie szczegóły dotyczące odtwarzaczy i produktów planowanych do sprzedaży w tajemnicy

- wywiązujcie się z dat premier

- dajcie wideo prezentacje na YouTube, Google Video i gdzieś do ściągnięcia w lepszej jakości

- uzupełnijcie "Materiały dla mediów"

- reklamujcie odtwarzacze np. tak: "Nudzisz się na wykładzie ? Vedia C6 zamień salę wykładową w salę kinwą"

 

Więcej nie będę podawał jak coś CV mogę podesłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babcia gienia > żaden update tool nie jest potrzebny. mam przed sobą 3 - vedie, ramosa, pentagram.

 

Jacques La Fey > problem polega nie na projekcie (są ich miliony), nie na znajomości języka (zawsze kogoś się znajdzie - poza tym oni mówią po ANG), nie na podzespołach a na kasie i czasie. Ciesze się, że jako przyszłego producenta postrzega się nas - VEDIA S.A. a nie inną markę - których w PL jest sporo. Ale dobrze wiecie, że ja nie mogę tego ani potwierdzić ani temu zaprzeczyć. A powtarzanie w kółko tego samego jest poprostu nudne. Jeśli są możliwości to wszystko ma swój czas, nie ma możliwości można sobie gadać i tyle.

 

EDIT:

> zróbcie porządne menu do V39 (Rosjanin z iaudiophile.net robi niezłe)

ODP: Porządne softowo? Niestety nie od nas zależne.

 

> trzymajcie szczegóły dotyczące odtwarzaczy i produktów planowanych do sprzedaży w tajemnicy

ODP: Strategia promocji to jedno, ale jak widać są firmy z podróbkami i pewne rzeczy nie mają znaczenia. Grunt, że są prawa patentowe i sądy.

 

> wywiązujcie się z dat premier

ODP: W dobrym tonie jest się spóźniać. Dlatego producenci to robią :)

 

> dajcie wideo prezentacje na YouTube, Google Video i gdzieś do ściągnięcia w lepszej jakości

ODP: Planujemy, stąd nasz kanał na YT, ale dopiero od października i od konkretnych modeli.

 

> uzupełnijcie "Materiały dla mediów"

ODP: Nie rozumiem? Media mają wszystko to co mieć powinny - nikt nie narzeka, więc ciężko mi się do tego odnieść.

 

> reklamujcie odtwarzacze np. tak: "Nudzisz się na wykładzie ? Vedia C6 zamień salę wykładową w salę kinwą"

ODP:Na pewno nie będziemy reklamować C6. A co do hasła - to śliczne, choć trosze za długie, hasło musi "łapać za serce" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Chodzi o sam wygląd menu, ikonki itp. to się chyba da zrobić ?

 

Na stronie dla mediów tylko o V39 znalazłem ale może słabo szukałem

 

Co do reklam, fajnie by było zobaczyć foty jakiejś ładnej polki a nie ciągle te Azjatki ;) Ogólnie foty itd. żeby były z ludźmi z którymi ie może klient identyfikować ;)

 

 

 

Nie żeby mi się Azjatki nie podobały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu do V39 jest bardziej kłopotliwe niż sądziliśmy. Ale myślimy nad następnym własnym skinem (czyli numer 2)

 

Co do mediów to bardzo źle szukałeś ;)

 

A co do Pań - sprawa jest prosta, trochę w tym działam już i niestety - Azjatki "lepiej schodzą", większa gwarancja zamieszczenia fotki :) ALE na dniach ma pojawić się sesja z V39 i SRSami - i nie na tech.wp.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ksy co do zdjęć, te na wp są fajniejsze (IMHO) niż z Chinką :)

http://tech.wp.pl/kat,1009793,wid,9882625,wiadomosc.html

lasvedia-600-04.jpeg

lasvedia-600-05.jpeg

 

A co do pentagram/c6 jeśli firmware ramosa rzeczywiście nie pasuje do cineo (byłem prawie pewien że będzie) to wtedy nawet już nie myślę o jego zakupie.

Teraz nie jestem zadowolony z faktu że do mojego playera obecnego firmware się nie rozwija, a od Pentagrama (czy tej "alternatywnej" fabryki ) oczekiwałbym jeszcze mniej (o ile to wo ogóle możliwe hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam, mam pytanie w sprawie eon cineo czy odtwarza on pliki pdf oraz czy podczas oglądania filmów istnieje możliwośc cofnięcia np do poprzedniej sceny. Z góry dzięki za odp. .

 

tylko format txt, jest opcja, która umożliwia kontynuowanie odtwarzanie pliku video od ostatniego miejsca w którym został przerwany – w podmenu video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności