Skocz do zawartości

Amazon Albo Ecost


Wodżas

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie z gwarancja w usa to wyglada tak (ze 2 uzytkownikow forum o tym pisalo) ze odsylasz uszkodzonego playera do usa na swoj koszt (samego playera) a oni odrazu ci odsylaja nowke sztuke ze szstkim akcesoriami itd na swoj koszt ...

 

tzn tak na forum pisali uzytkownicy (uzyj opcji szukaj :) ) ja tam nie mam doswiadczen z serwisem i oby tak zostalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie z gwarancja w usa to wyglada tak (ze 2 uzytkownikow forum o tym pisalo) ze odsylasz uszkodzonego playera do usa na swoj koszt (samego playera) a oni odrazu ci odsylaja nowke sztuke ze szstkim akcesoriami itd na swoj koszt ...

 

tzn tak na forum pisali uzytkownicy (uzyj opcji szukaj :) ) ja tam nie mam doswiadczen z serwisem i oby tak zostalo :)

dalej czegos nie rozumiesz Stratos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu, wypowidziales o polskiej gwarancji jak by jej praktycznie nie bylo a playery naprawiane/wymieniane byly by latami. Moze miales juz doczynienia z serwisem ze sie tak negatywnie wypowiadasz?

Poza tym chyba w stanach tej gwarancji jest chyba tylko 12 miesiecy a ze na player bede czekal 2 - 3 tygodnie to mi roznicy nie robi bo mam jej o 12 miesiecy wiecej.

A co do takich zakupow ze stanow, to celnicy moga przechwicic paczke, dowala cło, paczka moze zginac lub zostac uszkodzona oczywiscie nie mowie ze tak sie stanie ale kazda z opcji jest mozliwa takze jestem troche sceptycznie do takich rzeczy nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry za OT ,ale jak placicie za towar ? Karta? Bo mojej Inteligowskiej ni ****a ale zaden sklep nie przyjmuje...

 

 

<_<

Wlasnie. To dobre pytanie. Dlaczego wszedzie trzeba placic jakimis idiotycznymi "shopping Cart" itp?

Jeszcze raz pisze :D:D:D :

 

Shopping cart = koszyk z zakupami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności